2752
2734
عنوان

کدبانو های نی نی سایتی😍

80 بازدید | 15 پست

دلم یه نوشیدنی خیلی خوشمزه میخواد بیایید طرز تهیه یه نوشیدنی فوق العاده بگید اگه بلدید

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخ آخ اسکیموی البالو

🤤🤤طرز تهیه رو بلدین؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

شربت بهشتی 

کف لیوان ژله خورد کن روش یخ بنداز و روی یخا سون اپ بریز و روشون گل پنیرک یا ختمیو اب بزن و از صافی رد کن و بریز روشون اگر خاستی بنفش شه یکم ابلیمو بزن 

سان شاین و افوگاتو و.. بلدم خاستی بگو

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
جوووون بفرما عزیزم چه مشکلی داری،😊

درود بر شما دلم نوشیدنی خوشمزهههه که جدید باشه میخواد بانو

بستگی به علاقت داره دیگه ترش باشه شیرین باشه چجوری باشه 

ولی ترکیب بستنی و موز و شیر و گردو و خرما عالیه  

و همچنین شیرو بستنی وطالبی هم عالیه خیلی

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
شربت بهشتی  کف لیوان ژله خورد کن روش یخ بنداز و روی یخا سون اپ بریز و روشون گل پنیرک یا ختمیو ...

مرسییییی

اونارو اگه تونستی بگو

شیر+توت فرنگی+بستنی وانیلی +شکر

به به🤤

خوردنش رو بلدم 🤪 ولی با آلبالو یخ زده هست 

😁😁

مرسییییی اونارو اگه تونستی بگو

آفوگاتو 

دوتا اسکوپ بستنی وانیلی روشون دوشات قهوه تلخ یا همون اسپرسو بریز و تام 

سان شاین 

کف لیوان ژله خورد کن روش بستنی بریز روی بستنی میوه خورد شوه بریز و همینطور تا اخر

شربتای دیگ

شیره شربت رنگی با یخ و همون گل پنیرک روش اخر و.. 

رانی هلو طبیعی 

انار رو توی مخلوط کن بریز با یکم ابلیمو و گلاب و شکر و یخ 

قشنگ میکس شد میتونی بخوری خیلی خوشمزس اگ دونه هاشو دوس نداری از اب انار استفاده کن 

میتونی هندونه رو بتراشی تهشو با شکر و گلاب بخوری 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
آفوگاتو  دوتا اسکوپ بستنی وانیلی روشون دوشات قهوه تلخ یا همون اسپرسو بریز و تام  سان شای ...

مرسی قشنگم

2706