2752
2734
عنوان

زندگی مشترک

40 بازدید | 3 پست

عزیزان سلام. من مردی۴۳ساله هستم که ۲۵سال سابقه زندگی مشترک دارم. متاسفانه زندگی قبلیم از طرف همسرم بهم خیانت شد که منجر به طلاق گردید. ۵سال پیش با دختر خانمی آشنا شدم بعد یک سال حرف زدن و معاشرت با هم ازدواج کردیم. همسرم از هر لحاظ بگین ایده عاله. تنها مشکلی که داریم زیادی مذهبی یا ببخشین خرافاتی هستش. متاسفانه با تحصیلات عالی (لیانس) که داره به کلی خرافات اعتقاد داره و این برام آزار دهندس به طوری که در مسیر زندگی و روابط زناشویی به خصوص نزدیکی و همخوابی تاثیرات خیلی بدی گذاشته که متاسفانه روز به روز دارم ازش دلسرد تر میشم.پریود یه زن نهایتا یک هفته طول بکشه ولی ایشون از، پیشوازی که میره تا مطمئن بشه کاملا پاکه ۲۰ روز طول میکشه بقیه روزهای مونده رو یا بچه نمیخوابه یا مهمون داریم یا... شرم و حیا بهم اجازه نمیده بیشتر از این توضیح بدم ولی هر چند که خیلی به زندگی و رابطمون پایبندم ولی گاها قاطی میکنم دوست دارم برم وارد رابطه نامشروع بشم تا بتونم نیازهامو برطرف کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731