2733
2734
عنوان

بگید چطوری کات کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 100 پست

[QUOTE=335242236]سخت بود مرگ بود وقتی پیج زنش بالا اومد .تصورشم نمیکردم احتمال هرچیزیو میدادم جز ازدواج ولی گذشت و ...[/QUOTE

زنده باشی وبهترینها در انتظارت باشه

لطفا اقایون درخواست دوستی ندید اگه نظری دارید کامنت بزارید 
سخت بود مرگ بود وقتی پیج زنش بالا اومد .تصورشم نمیکردم احتمال هرچیزیو میدادم جز ازدواج ولی گذشت و ...

میفهمم

منم بعدش فهمیدم رفته با یکی تو رابطه

یکم شک شدم ولی بعدش گذشتم و زنده

حالمم خوبه

هیچکس بدون کس دیگ نمرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عجب حروم لقمه ای بوده خیر نمی بینه مطمعن باش

شاید باورت نشه ولی حتی همون احظه ک عکسشونو دیدم و بدنم میلرزید براش بد نخواستم گفتم خوشبخت بشه...ولی امیدوارم خدا یجاهایی منو خیلی یادش بیارع.همیشه میگفت انقد ک تو دوسم داری و بهم توجه میکنی مامانم نیست

گیر کردم تو شبی که گفتی باید جداشیم💔

چقد این سوالو پرسیدم 

چقد دنبال راهکار بودم

هی اسی 

خون به دلم شد ...

حالا چند روز دیگه میشه یه ماه ک جدا شدم ازش 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
شاید باورت نشه ولی حتی همون احظه ک عکسشونو دیدم و بدنم میلرزید براش بد نخواستم گفتم خوشبخت بشه...ولی ...

دقیقا حالت مثل منه خیلی خوب درکت میکنم عزیزم، بااین تفاوت ک ما پنج سال بودیم باهم و اون بعد دوسال از جداییمون رفت عقد کرد البته با همکارش ک باعث جداییمون بود

☕🎵🍫🍻
چقد این سوالو پرسیدم  چقد دنبال راهکار بودم هی اسی  خون به دلم شد ... حالا چند روز دیگ ...

من اگه بتونم کات کنم هنر کردم کاش بتونم برام دعا کن

لطفا اقایون درخواست دوستی ندید اگه نظری دارید کامنت بزارید 
2706