2733
2734
عنوان

بگید چطوری کات کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 100 پست
پس مطمئن باش این ادم اون ادمی که واقعا عاشقش بشی نیست  بهتره با احترام بهش ارتباطتتون رو قطع ک ...

زندگی بعد از کات چه جوریه ؟ایا همیشه با عذاب وحدان زندگی خواهم کرد؟

ایا هیچ وقت شانس ازدواج و زندگی خوب رو خواهم داشت؟

ایا هیچ مردی منو برای ازدواج قبول میکنه؟

(اخه من رابطه جسمی و جنسی سطحی داشتم )

اگه شانس بیارم و خانواده ام نفهمن خوبه ولی اگه بفهمن زندگی مون از هم میپاشه پدروماددم هردو به شدت تعصبی ان 

لطفا اقایون درخواست دوستی ندید اگه نظری دارید کامنت بزارید 
زندگی بعد از کات چه جوریه ؟ایا همیشه با عذاب وحدان زندگی خواهم کرد؟ ایا هیچ وقت شانس ازدواج و زندگی ...

درسته آفرین حالا مشکلتو ریشه یابی کردی 

در واقع تو دوسش نداری ، فقط میترسی 

نگران نباش گلم من همه جوره راهنماییت میکنم 

اول از همه عزیزم اصلا نترس چون توی هر شهری نزدیک ۱۵۰۰۰ پسر داریم ، و وقتی این شخص از زندگیت بره خود به خود کارما یه ادم بهتری وارد زندگیت میکنه 

دوم اینکه اگه از بابت رابطه جنسی که داشتی نگرانی ، میتونی خودت بری آزمایش بکارت بدی ، تا خیالت راحت باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدیمو‌ کیس مناسب حالا حالا پیدا نشد . هی قراره ادامه بدی ؟

چنبار کات کردم چون همکلاسیمه همو میبینیم اذیت میشیم باز برمیگردیم این ترم تموم شه دیگه ایشالا همو نمیبینیم راحت تر میتونم بزارمش کنار

چنبار کات کردم چون همکلاسیمه همو میبینیم اذیت میشیم باز برمیگردیم این ترم تموم شه دیگه ایشالا همو نم ...

خوبه پس ی ترم مونده اگه فکراتو کردی و مطمئنی ب دردت نمیخوره بعد ترم بلافاصله تموم کن کلا سیم کارت ایناتم‌ عوض کن . من اینکارو کردم با اینکه اندازه جونم دوسش داشتم ولی فهمیدم آدم من نیس گذاشتم کنار الان فراموش نکردم ولی راحتم از نبودنش 

2731
2740
خیلی سخته 

اگر تصمیم جدی گرفتی برا کات ،یه پیام مودبانه براش بفرست بگو این مدتی که باهم رابطه داشتیم خواستم ازت شناخت پیدا کنم به این نتیجه رسیدم که برا هم ساخته نشدیم اینو که فرستادی از همه جا بلاکش میکنی ،دوم تمام عکس و هرچی مربوط ب اونه پاک میکنی ،سوم هر موقع دلت تنگ شد اشکال نداره بزن زیر گریه خالی شو ولی دیگه سمتش برنگرد دلتنگی بخشی از فراموشیه،چهارم یادت نره مغز ما بد جونوریه و مارو فریب میده موقع کات حتی بعد از گذشت ۲ ماه مغز شروع میکنه خاطرات بد رو پاک کردن و خاطرات خوب اون شخص رو پر رنگ کردن ب همین خاطر کاری میکنه دوباره سمتش برگردی چون میخواد اون دوپامین از دست رفته رو جبران کنه اینجا تو باید باهوش باشی و فریب مغزت رو نخوری و پنجم من خودم تجربه اینو داشتم اولش سخته ولی بعدش طوری فراموش کنی ک کرک و پرات بریزه