2733
2734
عنوان

برای اولین بار گریه شوهرمو دیدم

356 بازدید | 15 پست

حساب قبلیم تعلیق شده این حساب جدیدمه

این ماجرا واس ۱ هفته پیشه ولی وقت نشد تعریف کنم

ما تو ماشین نشسته بودیم داشتیم میرفتیم خرید بعد تو اتوبان بودیم بعد راجع به اینکه مادر شوهرم به خانوادم فحش داده بود سر یه مسئله ای که کاملا مقصر اون بود داشتم بهش میگفتم که اینارو بهم گفته درحالی که تو میدونی من تو این قضیه بی تقصیرم شوهرم گفت اره میدونم بی تقصیری اما نمیتونم طرف مامانمو نگیرم بعد همیجوری بحثمون شد سرعت ماشینم کم بود یهو تصادف کردیم اول سر من داد زد که همش تقصیر توعه و اینا بعد پیاده شد از ماشین من سرگیجه گرفتم قلبم درد گرفت چشام سیاهی رفت نفهمیدم چیشد

بعد چندساعتی که بهوش اومدم فهمیدم سکته قلبی کردم و همونجا بود که اشک شوهرمو دیدم

ولی دیر بود چون دیگه دل من شکسته بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا نمیشد توی اون موقعیت بحث نمیکردی

خودش شروع کرد یادم نمیاد چیگف ولی من اصن آدمی نیستم که بحث کنم خودش شروع کرد به داد و فریاد زدن یهو تصادف کردیم

بعد اصن جلوییمون مقصر بود چون زد رو ترمز یهو

مهربون تر شده😔 مرسی عزیزم فدات الان بهترم ولی تیرمیکشه یذره قلبم

مگه اینک آدم حالش بد شه عزیز شه..خداروشکر گلم مراقب خودت باش..زندگی یه لحظس خودتو تو ناراحتیا غرق نکن هیچی ارزششو‌ نداره خوشگلم

نمیییفهمم چجوری مردا میگن میدونیم تقصیر مادرمونه اما نمیتونیم طرفشو نگیریم. اما ازونور اگه خانواده دختر کاری کنن حرفی بزنن توقع دارن ک دختر بره تو دهنشون .پی پی ام بکنه تو دهن خانوادش بخاطر همین اقا. این چ تناقضیه

parasoo1989@