2733
2734
عنوان

کسایی که طلاق گرفتن بیان

104 بازدید | 8 پست

دوستان من این دومین انتخاب اشتباهمه 

با خانوادش و یه سری اخلاقای خودش مشکل دارم . مدام فکر طلاق و جدایی تو ذهنمه مخصوصا اگر تنخا باشم یا با کسی درموردش حرف بزنم . اما وقتی با من خوب و مهربون میشه این افکار رو فراموش میکنم . میشه منو راهنمایی کنید چطور اماده طلاق بشم؟؟

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 
دقیقامثل منی اگه اینطوره زودپشیمون میشی روخودت کارکن ببین افسردگی نداری

افسردگی فکر نمیکنم ، تما تصمیمم موقعی که فکر میکنم عقلانی هست . ولی نمیدونم چرا تا باهام خوب میشه دیگه بهش فکر نمیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افسردگی فکر نمیکنم ، تما تصمیمم موقعی که فکر میکنم عقلانی هست . ولی نمیدونم چرا تا باهام خوب میشه دی ...

من طلاق نگرفتم ولی یه مدت اینطوری بودم به لطف خداخوب شدم وخداروشکرکه جدانشدم هیچ انسانی کامل نیس اگه مشکلش خیلی حادنیس کناربیا

2728
من طلاق نگرفتم ولی یه مدت اینطوری بودم به لطف خداخوب شدم وخداروشکرکه جدانشدم هیچ انسانی کامل نیس اگه ...

منو خیلی محدود کرده ، پوششم رفت و امدم . خانوادشم خیلی بدن ، کنار اونا زندکی میکنیم

ده ماه

خیلی زوده برافکرکردن به جدایی عزیزم

منم دقیقاهمین مشکلاروخیلی داشتم مخصوصامحدودکردن 

ولی بعداز۳سال این اخلاقش درست نشده هاقابل تحمل ترشده

ولی راجع به اینکه نزدیک خونواده شوهری خودم باشم خیلی مشکل باشوهرم پیش میادسرهمین نزدیکی وبه هیچ عنوان شریکی ونزدیکی روتوصیه نمیکنم مگراینکه شرایط سخت باشه وزن هم صبورباشه ولی اگه قرارباشه کاربه طلاق بکشه سریع برامستقل شدنم ودورشدنم کاری میکردم

2740
خیلی زوده برافکرکردن به جدایی عزیزم منم دقیقاهمین مشکلاروخیلی داشتم مخصوصامحدودکردن  ولی بعدا ...

خیلی وابسته خانوادشه تز اونا کنده نمیشه اصلا . هرشبم یکی دو ساعتی منو تنها میذاره میره خونشون . خونه پدرم منو بزور میبره وقتی هم که برمگیرم خونه انگار میخواد دعوا کنه باهام . اخلاقش عوض میشه . 

خووش و خانوادش فوق العاده ادمای زبون نفهم و بی شعور و بی ادبی هستن