2733
2734
عنوان

دارو دندون یا پزشکی

92 بازدید | 6 پست

سلام خانوما اگه کسی تو این رشته ها هست میشه از تجربیات و خوبی ها و بدی های رشتتون بگین ممنون 🤍

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون میشه دلیلش رو هم بگین از مزایاش

خودم پرستارم چون پزشکارو کنارم میبینم متوجهم پزشکی خیلئ زحمت داره تا به ثمر بشینه دارو هم خوبه ولی بچه های دندون همه توی وضع مالی و رفاهی و ارامش کارین

خودم پرستارم چون پزشکارو کنارم میبینم متوجهم پزشکی خیلئ زحمت داره تا به ثمر بشینه دارو هم خوبه ولی ب ...

خیلی ممنون از نظرتون💞

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )