2752
2734
عنوان

بنظرتون مهمونی که بگه من کباب میخوام پرو نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 43 پست
زشته ولی شماهم چشم ودل سیرنیستی البته اگ تمکن مالی ندارید حق داری

چه ربطی به چشم و دل سیری داره؟ منم از آدم پررو بدم میاد مهمونم اینجوری بگه قطعا اونی که میگه درست نمیکنم تا بفهمه رستوران نیومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشته ولی شماهم چشم ودل سیرنیستی البته اگ تمکن مالی ندارید حق داری

نه به خدا آدم اینجوری نیستیم ما کلا مهمون نمیاد اونایی هم میان کلا اصلا اهل این حرفا نیستن من خودم جایی برم نهایت یه میوه

می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری گر نبودم روزگاری این بماند یادگاری
2731
منم تا خودش نگه رستوران ،روم نمیشه  میگم نکنه بگه چه شکم پرستم با وجود اینکه محاله این فکر به ...

دقیقاً منم هیچوقت بهش نمیگم بریم رستوران تا خودش نگه، شوهرم همش بخاطر این رفتارم غر میزنه میگه باهام تعارف داری ولی من باز روم نمیشه 

یاد یه بنده خدایی افتادم😂 فامیل دور پدرم هر سری سرزده میومد خونه مامان بزرگم به وقت ناهار سریع براشون کباب اماده می کردن اینا هم خیالشون از بابت غذا راحت بود برای چندمین بار باز خبر ندادن همینجوری اومدن مامانم دیگه نذاشت کباب اماده شه املت گذاشت براشون تو فرصت کم غذای دیگه ای نمیشد😂 بهشون برخوووورد شدیییید که چرا کباب نیست 😂

یاد یه بنده خدایی افتادم😂 فامیل دور پدرم هر سری سرزده میومد خونه مامان بزرگم به وقت ناهار سریع براش ...

می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری گر نبودم روزگاری این بماند یادگاری