2752
2734
عنوان

بنظرتون مهمونی که بگه من کباب میخوام پرو نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 43 پست

ما پارسال کباب دادیم مهمون مون یهو گفتن باید برنج هم همراهش بود😐 حالا ما چون شب بود گفتیم سنگین نشه همراه با برنج فقط گوشت و مرغ زیاد کباب کردیم با مخلفات😐 کوفت بخورن هرچی بدی بازم بهونه میارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زن داییم همینقدر پرووو..

زن عموووم خیلی پرو وفیسی... میومد خونمون بهترین پذیرایی غذا برنج میزاشت مادرم بعد بلند میشد میرفت از سرسفره که برای من نیمرو درست کنید.فوق العاده بی ادب.

برای هم آرزو خوب کنیم

نمیدونم چرا من حاضرم گشنگی بکشم ولی روم نمیشه بگم یه چیزی میخوام بخورم گشنمه 😐😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بله پرروعه هم خودشو دعوت کرده هم دستور میده و ملاحظه نمیکنه که شاید میزبان در مضیقه باشه از آدمای پررو و بی ملاحظه بدم میاد بهشون رو نمیدم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ما پارسال کباب دادیم مهمون مون یهو گفتن باید برنج هم همراهش بود😐 حالا ما چون شب بود گفتیم سنگین نشه ...

بدون برنج که بهتره

شاید تعارف کرده که یعنی با برنج هم راضی بودیم. چه میدونم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
نه بابا با حالتی که یعنی راضی نیستیم و وسطش هم میگفتن وای چقدر سخته غذا بدون برنج 😂

بعضیا اصلا به غذا بدون برنج اعتقادی ندارن حتی کبابم بزاری جلوشون 😐😂

نه بابام بود

میدونه گلم کلا میکم

کسی که اینقدر بی پروا درخواست داره از میزبان باید بی پروا ام جواب بشنوه مثلا الان چایی نداریم شرایط کباب نداریم یل ناهار داریم و....

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡