2752
2734
عنوان

پارتنرم ازم عکس نود میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2645 بازدید | 104 پست
90 ی عدد لختیه 

واااییی ننگ برتو 😂😂😂😂

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی بمیرم براش حتی عکس عادیم نمیگفت بفرس

آره می بینی چه مظلوم و کم توقع هست اش . نشون می ده خیای دوست اش داره می خواد دلش تنگ شد ببره توی دیوار حموم بزار یادش نره . شاید هم بعدا با زبون خوش استفاده های دیگه بکنه . چقدر خوش شانس هست استارتر😭😭

اشتباه محض اینو بدون پسری که از دختری همچنین چیزی بخواد لجن هفت عالمه. خودتو درگیر همچین آدمی نکن عز ...

جددی ؟؟؟؟

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
آره می بینی چه مظلوم و کم توقع هست اش . نشون می ده خیای دوست اش داره می خواد دلش تنگ شد ببره توی دیو ...

لعنتی، 🤣🤣🤣

💢نصب انواع پدهای بهداشتی و تامپون💢                تضمینی و با احتمال نشت صفر درصد💯                     ✔️با غلام نصب آرامشی خاص را تجربه کنید.😌💥
لختی

واییییییی فقط یه سر برو قبل از ارسال عکس پلیس فتا وکلانتری 

ببین چه خبره خواهر نکنی اینکارو حتما یه سر به اینجاها بزن بعد در شرایط عقلی سالم خواستی بفرست

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
والا من به شوهرمم نود نمیدم😂

😂داداش اون ک تورو میبینه چه فرقی داره مگه

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
واییییییی فقط یه سر برو قبل از ارسال عکس پلیس فتا وکلانتری  ببین چه خبره خواهر نکنی اینکارو حت ...

والا من که پیشنهاد دادم نتی بفرسته😁

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
2706