2737
2739
عنوان

به هیچ کس بیش از حد ظرفیتش خوبی نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 18 پست
وای جدی؟؟🤦🤦🤦  چیکار کنم حالا از این به بعد ؟

دیگه اینطوری نباش . فقط جایی که موظفی خوبی کن  نه برای اینکه دوستت داشته باشند.  یا اگر برای کسی کاری انجام دادی کل اون کار رو تقبل نکن .و هیچوقت تا ازت کاری نخواستند داوطلب نشو

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
چرا ؟ من مثلا به کسایی که دوستشون دارم هی خوبی میکنم  میگم اینطور اونا هم از من بیشتر خوششون ...

خوبی کردن بد نیست اما درست و بجا منظور اسی اینه ک به کسایی ک لیاقتش ندارن خوبی نکنین یا به کسی بیش از،حدش چون اونوقت نتیجه برعکس میده خودم تجربه کردم یا طلبکار میشه یا از چشمش میفتی یا میشه وظیفه ت اصلا یه جور بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق تا ابد 

بعضیا لیاقت خوبی کردن رو ندارن 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
یعنی واقعا اگر اونی که بهش لطف کردی در موقع نیاز تو برات جبران نکنه اذیت نمیشی .

به هیچ وجه .. جبران که هیچی ، بره پشت سرشم نگاه نکنه ، 

دلیلش اینه خودم احساس مسولیت میکنم و کاری رو انجام میدم ، و اگه کسی بخواد برام جبران کنه بمیرم قبول نمیکنم ، چون کاری رو که من انجام بدم یک طرفه ست و قابل جبران نیست ! 

🚶🏻‍♂️I AM
2731