2752
2734
عنوان

این حس داره منو میکشه😭

183 بازدید | 28 پست

خانوما خواهش میکنم گزارش نزنید

نمیدونم بخاطر سنمه یا چی ولی همش دوس دارم ینفر بهم محبت کنه و بهم اهمیت بده و جزئیات زندگی و رفتارم براش مهم باشه و بهم انگیزه بده و همراهم باشه و این حسو هیچوقت زیاد از خانوادم نگرفتم و حس میکنم دیگه این حسا از سمت اونا ارضام نمیکنه بیشتر دوس دارم از طرف یه جنس مخالف تامین بشه ولی اصلا دوس ندارم ازدواج کنم یا وارد رابطه بشم چون واقعا سنم کمه و وقت ندارم 

بنظرتون چیکار کنم که این احساس تموم بشه؟(16سالمه)

وقتی جوابتو نمیدم به این معنی نیست که کم اووردم!نه صرفا کاربریمو دوس دارم^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بخاطر هورموناته

فیلم عاشقانه کره ای نبیبا دوستایی ک‌دوست پسر دارن در ارتباط نباش

اگه‌اهل نمازی 

نماز بخون‌یران بخون

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
منم همین حس و دارم ولی 18 سالمه بنظرم ربطی ب سن ندارن

بنظرت چیکار کنم تموم بشه چون واقعا داره تو درسم و سلامتیم تاثیر میذاره

وقتی جوابتو نمیدم به این معنی نیست که کم اووردم!نه صرفا کاربریمو دوس دارم^^

اها

توی سن حساسی هستی مراقب اینگونه احساسات باش 

اینها گذرا هستن سعی کن باهاشون راه بیای تا دوره شون تموم بشه 

اسیرشون نشو 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
حق داری واقعا خانواده ها خیلی کم میزارن برای بچه هاشون تو محبت کردن کاش بدونن محبت واقعی خیلی مهم تر ...

ربطی به خانواده نداره بالاخره میل به جنس مخالف طبیعی و هر چیزی جای خودش داره 

کلا این احساس توی همه انسانها هست و طبیعیه ولی اگه شدت پیدا کنه یعنی اعتماد به نفست پایینه و خودتو ارزشمند نمیدونی باید روی حس ارزشمندیت کار کنی که محتاج تایید دیگران نباشی. اتصال به قدرت برتر یعنی خدا از طریق اعمال عبادی مخصوصا نماز شب تو رو از نیاز به محبت غیر خدا بی نیاز میکنه

2706