2733
2734
عنوان

پسرا چرا انقدر هرزه و کثیف شدن🤮

5193 بازدید | 142 پست

من با هرکی اشنا میشم فقط هدفشون رابطه جنسی هست اصلا براشون مهم نیست تو تحصیل کرده ای شخصیت داری چهارچوب داری فقط دنبال رابطه ان

امروز با یه پسره رفتم بیرون قبلش یه کلمه راجب این چیزا حرفم نمیزد باهمم بودیم مودب بود تا اومدم خونه گفت من ازت خیلی خوشم اومده اما هیکلت ندیدم واقعا بهم ریختم میگه چرا شلوار جین پوشیدی من هیکل برام مهمه عکس هیکلت بفرست منم گفتم اسکل نیستم از بدنم عکس بفرستم بحثمون شد بلاکش کردم

حالا فقط این نیست همشون همینن اصلا نمیشه نزدیکشون شد

یعنی هرکی دوست پسر داره باید تن به این کارا بده؟! 

خواستگارای سنتیمم هیچ خوب نیستن به دلم نیستن گفتم خودم اشنا بشم که همه افتضاحن تازه مثلا تحصیل کرده ان 

واقعا خسته م نمیدونم چکار کنم از ازدواج سنتی هم بدم میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
میگفت برو خدارو شکر کن سالم رسوندمت خونه بهت دست نزدم فکر کرده من موندم اون بهم دست بزنه

چه بیخودی بخواد کاری ام انجام شه رضایت دو طرف مهمه دیگه مگه قرار تجاوز کنه ادم بیخود 

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕

همه اینطوری نیستن 

اما اره پررو شدن بیشتریاشونم دوست دخترای قبلیشون چون تن به هر کاری دادن فکر میکنن همه اینطورن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا