2737
2734

نمیدونم چرا هر وقت از یه چیزی تعریف میکنم پیش خودم ۳۶۰ درجه برعکس میشه😐 مثلا چند وقت پیش از یه نفر پیش خودم تعریف کردم چند روز بعد فهمیدم لاشخور عالمه. یا مثلا یه بار گفتم چقدر مریضیا کم شدن در عرض دو روز عالم و آدم مریض شدن. چیکار کنم به نظرتون؟ تا حالا براتون پیش اومده؟ به چشم زخم اعتقاد دارید؟

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شدید اعتقاد دارم ولی حالا من خودمو چشم میزنم نه کسیو کافیه بگم فلان چیز اینطوری شد برعکس میشه همچی ...

آره دیگه منم دقیقا همینجوریم😑

من از هرکسی تعریف میکنم  بامن بد میشه ,و دلمو خوش,میکنم  همون برعکسه و ,بااینکه میگن قانون جذب اینطور نیست ,ولی همه چیز برعکسه بنظرم ,و اینکه ,یه بار سال اخر بودم ,تو.دلم گفتم و پیش دوستمم به زبون اوردم معلم علوم چقدر خوبه و دوست داشتنی ,همون اول کلاس که اومد تو کلاس گفت سریع برو بیرون  پای دفتر ,و من از تعجب دهنم باز شد ,وگفتم هنوز که کلاس شرو ع نشده ,و کاری نکردم گفت نه حین برپا صحبت کردی منم عشق کردم بفرستمت دفتر ,تا ازین به بعد بفهمی بعد ازونم هرکی رو تعریف کردم همون شد

2738
والا یدفعه پیش خودم تو ذهنم گفته چه خوبه ی مدت طولانی هست با شوهرم دعوا نکردم دوروز بعدش دعوامون شد ...

تو چقدر منی🥲🥲 منم چند وقت پیش همینو پیش خودم گفتم فرداش دعوام شد با شوهرم تا دو روز داشتم گریه میکردم😂😂