2737
2739

منظورم سقط ع م دی هست😞

من نمیخوام سقط کنما اشتباه نشه من اصلا الان باردار نیستم

فقط شوهرم همش میگه کاش بچه هارو سقط کرده بودی الان اذیت میکنن بمن فحش میده اعصاب برا من نزاشته از بس تقصیر من میندازه و میگه مث افغانیا شدیم با ۳تا بچه😭

میخوام ببینم کسی بوده که سقط کرده باشه و مشکل بزرگی براش پیش اومده باشه یا یه اتفاقی بعد از سقط براشون افتاده باشه

گاهی پشیمون میشم از نگه داشتنشوم میگم کاش گوش بحرفش داده بودم از اونطرف میگم بلایی سرمون میاد

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

داری در مورد بچه هایی که جلوی چشمت هستن حرف میزنی و میگی کاش سقط کرده بودم ؟ نمی‌فهممت 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2738
نمیدونم چرا حرفات حس ناشکری بهم داد

بیچاره اون بچه ها ک همچین پدری دارن 

اسی ببخشیدا ولی ناشکری نکن

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2706