2777
2789
عنوان

سریال افعی تهران و اکازیون خوبن؟

526 بازدید | 14 پست

بنظرتون 🤔

حس هفتمی ام..کاربران عزیز ما آپدیت شدیم نسخه های قبلی غیرفعاله و هر حس ششمی در سایت می بینید فیک هست لطفا فقط از نسخه ی حس هفتمی استفاده کنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

م الآن افعی تهران دارم نیگا میکنم؟ چقد اون پسر بچه بابک گوشت تلخه ، چقد گستاخه ، بچه من بود خفه ش می ...

یه جوری نیست؟ تو دنیای واقعی آدما آنقدر بی رودربایستی نیستند،منظورم صاحب رستوران و همسایشونه

جنگل آسفالتم قشنگه

عه چ بازیگرای هر سه شونم خوبه🙁

حس هفتمی ام..کاربران عزیز ما آپدیت شدیم نسخه های قبلی غیرفعاله و هر حس ششمی در سایت می بینید فیک هست لطفا فقط از نسخه ی حس هفتمی استفاده کنید🙏
یه جوری نیست؟ تو دنیای واقعی آدما آنقدر بی رودربایستی نیستند،منظورم صاحب رستوران و همسایشونه

انگاری الکیه، انگاری داره خواب تعریف میکنه ، مثلا قسمت قبل طرف اون چه مجلس ختمی بود گرفته بود، هزینه غذا شو انداخت گردن یکی دیگه ، انگار ن انگار مجلس عزا س....

سلام عیدتون مبارک میشه درخواستم دوستی رو قبول کنید یه سوالی در ارتباط با پیاز درمانی داشتم میخواستم ...

سلام ممنون همینجا بپرسید جواب میدم

سلام ممنون همینجا بپرسید جواب میدم

شما گفتید  پیاز درمانی برای تخمدان پلی کیستیک انجام دادید قرص  پروژسترون که دکتر برای همین بیماری بهم داده و اگه نخورم پریود نمیشم رو هم همراه با پیاز:درمانی استفاده کنم یا نه ؟

شما گفتید  پیاز درمانی برای تخمدان پلی کیستیک انجام دادید قرص  پروژسترون که دکتر برای همین ...

نه همراهش نباید قرصای شیمیایی مربوط به هورمون بخورید

پرولاکتینتونم اگر بالاست نباید انجام بدید

2801