2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من گُلد میخورم خوبه قهوه فوری هم هست

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
قهوه ترک میخوردم ی مدت ولی زیاد رو خواب تاثیر نداشت

عزیزم کلا بدن بعد مدتی دیگه واکنش نشون نمیده  و باعث بی خوابی نمیشه قهوه من ترک مدیوم مصرف میکردم بعد مدتی دیگه انرژی نمی‌داد ترک هارد مصرف میکردم مهمت افندی تو ایران اصلا خوب نیست عجیبه که شدیدا  خواب اوره معلوم نیست چی توش میریزن

از قهوه های حاضری گلد برزیل هست برزیل تهش یکم کوچولو حالت ترش داره خیلی کم 

اکوادور یه نوع دیگه قهوه حاضرین که تلخیش بیشتر از برزیل و ترکه اما کمی باعث طپش قلب میشه و از لحاظ سلامتی مضر هست

اسپرسو ها انرژی بالاتری دارن 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

دستگاه اسپرسو ساز داری ؟

طعم برات مهمه یا انرژی؟

هر موقع بدنت دیگه ب قهوه ج نداد ده روز نخور بعد دوباره شروع کن 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
چنده؟ تاثیر داره رو خواببب؟

یه کیلوش یه تومن میصه ولی من در حد ۱۰۰ تومن میگیرم

عزیزم پرسیدی برا اینکه سرحال بشم چی بخورم من گفتم گُلد میخورم بنظرت اگه تاثیر نداشت برام میگفتم؟خدایی این بچه سوالا چیه😂😂😂

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
عزیزم کلا بدن بعد مدتی دیگه واکنش نشون نمیده  و باعث بی خوابی نمیشه قهوه من ترک مدیوم مصرف میکر ...

دقیقاا من میخوردم خوابم میگرفت بیشتر😂

مرسی♡

Bored:/
نه نداریم انرژیش

تو موکاپات درس کن یا تو فرنچ پرس 

انرژی میخوای صد در صد روبوستا بخور از نژاد ویتنام 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪