2737
2734

ب دکترم گفتم سزارین میخوام 

بچم اومده تو لگن و ممکنه زود زایمان کنم ...۳۶ هفته هستم الان بعد دکتر کف من زود سز کنم بیمه قبول نمیکنه 

این دفعه یه نامه داد گف تو این نامه مینویسم طبیعی که بیمه قبول کنه هر موقع دردت گرف یا کیسه اب پاره شد با این برو  فلان بیمارستان زنگ بزنن من بیام گفتم بعد شما عمل میکنید سزارین گف بله عملت میکنم

و گف دستمزد خودم ۵ تومن میشه ک براش واریز کردم و نامه رو داد

میترسم میگم نکنه گول بخورم و طبیعی بزام 

آخه بردم بیمارستان نشون دادم ماماها گفتن این زایمان طبیعیه گقتم دکترم همچین حرفی  زد و اینا 

بعد فرداش تماس گرفتم با دکتر گف برات توضیح دادم ک اگه من می‌نوشتم سزارین از بیمه ات نمیتونسی استفاده کنی

میترسم میگم نکنه گول بخورم و طبیعی بزام  آخه بردم بیمارستان نشون دادم ماماها گفتن این زایمان ط ...

بعد گفتم پس خیالم راحت باشه سزارینم ویگ؟ اونم گفت آره خیالت راحت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون بیمه ای که این میگه تامین و این مزخرفا قبول هم کنه ۱۵ درصدش میده اگر تکمیلی داری در هر شرایطی می ...

بله بیمه تکمیلی داریم

میگم که شاید اینکار میخواد بکنه طبیعی زده وقتی  دردم گرف رفتم بیمارستان بیاد سزارینم کنه مثلا بگه اورژانسی سز شدم 

2740