2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه هنره خب

خوب که چی الان بچه منم بلده بزنه خیلی ام باهاش کار کردم و زمان گذاشتم ولی خیلی هزینه بره با خودم میگم اینهمه زمان بزاره تمرین کنه و هزینه آخرش چی عایدش میشه

چرا باید ساز یاد بگیرن اصلا هدف چیه؟

شاید چون زیباست

ما واسه هیچکدوم از کارایی که میکنیم واقعا دلیل قانع کننده نداریم، بین اون همه کار بدون توجیه یاد گرفتن یه هنر که به آرامش روانمون و همونطور که خودتون پرسیدید هوشمون کمک کنه، اضافی که نیست

واسه بعضیا که در نهایت راه درآمدزایی هم میشه

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
خوب که چی الان بچه منم بلده بزنه خیلی ام باهاش کار کردم و زمان گذاشتم ولی خیلی هزینه بره با خودم میگ ...

توی تمرکز و هوش ریاضی تاثیر گذاره

حس شنوایی رو تقویت میکنه

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
خوب که چی الان بچه منم بلده بزنه خیلی ام باهاش کار کردم و زمان گذاشتم ولی خیلی هزینه بره با خودم میگ ...

خب اگه راضی نیستید نزارید،منم پسرم دوسال رفت الان ول کرده ،اگه واقعا علاقه مند باشند به یه جایی میرسند حتی کسب ثروت میکنند ببین مثلا همایون نصیری از نوازندگی زندگیش رو میگذرونه و اتفاقا پولدار هم هست ،اگه علاقه داشته باشه و عالی باشه به جاهای خوبی میرسه

خب اگه راضی نیستید نزارید،منم پسرم دوسال رفت الان ول کرده ،اگه واقعا علاقه مند باشند به یه جایی میرس ...

کم آوردم حقیقتا اعصابم نمی‌کشه اذیت میشم چون مرتب باید باهاش کنم درستی مدرسه و زبانم هست روانم نمی‌کشه میگم ارزش داره واقعا

می‌دونم چی میگید,خودش دوست داره یا اجباریه؟

دوست داره ولی من کشش ندارم واقعا همه وقتم داره می‌ره برای آموزش بچه فرسوده شدم خودتون میدونید مادر پیگیر نباشههیچی پیش نمیره یه مدت کمتر پیگیر شدم تو همه چی افت کرد کلا الان دوباره پیگیرشم اومد بالا ولی خودم خیلی روانی میشم سرم درد میگیره

2706