2737
2734
عنوان

چجوری میش درازکش دستشویی کرد؟میش بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 120 پست
الهی...نارسایی با سرکلاژ حله اصلا نترس. من مشکل داخلی و اینا داشتم دارو خیییلی داشتم.خداروشکر تا ای ...

الهی فداتشم مررسی ازت خدا بچت برات نگه داره دعام کن.اخه یکی زایمان زودرس هم همین هفته ها داشتم سرهمون خیلی نگران میشم.اره سرکلاژ کردم

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایزوپرین نداده بهت؟

چرا از امروز دارم میخورم.توهم گفته تااخر بخوری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پنج تا سقط داشتمو زایمان زودرس.الان سرکلاژم

برودعانویس بگوقفل کنه تازایمان هم حمام نرواینجابه هرکی گفتم مسخرم کردولی تونروچون کمرت لق میشه اصلانرو

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2731
برودعانویس بگوقفل کنه تازایمان هم حمام نرواینجابه هرکی گفتم مسخرم کردولی تونروچون کمرت لق میشه اصلان ...

اخه بوی بد میگیرم چجوری نرم خواهر.فقط سرم بشورم یعنی؟

دعانویس یکسری قفل کرد حاملگیای قبلیم اثر نکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ا اس ا حتما حتما حتما بخور حتما ببین چقد تاکید میکنم. من مشکل ایمنی هم داشتم با تیرویید داروهای اون ...

اووو چقد زیاد بوده پس داروهات...باشه پس شروع میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
الهی فداتشم مررسی ازت خدا بچت برات نگه داره دعام کن.اخه یکی زایمان زودرس هم همین هفته ها داشتم سرهمو ...

قبلیو که سرکلاژ نکرده بودی؟

من مطمئنم سلامت میگریش به وقتش بغلت...

حتتتما دعات میکنم حتتتتما.

ببین من و یکی از دوستام اسمش لیلاست اینجا باهم اشنا شنید کاااملا شرایطمون عین هم بود.جفتمون زایمان کردیم سالم و سلامت.

دلتو روشن کن امیدتو بده دست حضرت عباس.

سوره حجرات خییییلی بخون خییییلی

ن نداده شنبه میخوام برم دکتر خودم بگم بنویسه روزی چنتا میخوری 

هشت ساعتی فک کنم روزی سه تا میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه بوی بد میگیرم چجوری نرم خواهر.فقط سرم بشورم یعنی؟ دعانویس یکسری قفل کرد حاملگیای قبلیم اثر نکرد

برویکی که کاربلده قفل کنه کارهرکس نیست سرتوخم کن بگویکی برات بشوره زیربغلتم دستمال بکش میدونم چندشه ولی طوری نمیشه 

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
برویکی که کاربلده قفل کنه کارهرکس نیست سرتوخم کن بگویکی برات بشوره زیربغلتم دستمال بکش میدونم چندشه ...

باشه سعیمو میکنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه بوی بد میگیرم چجوری نرم خواهر.فقط سرم بشورم یعنی؟ دعانویس یکسری قفل کرد حاملگیای قبلیم اثر نکرد

دعانویس چه صیغه ایه! اینا اگر بلد بودن گره از مشکل مردم باز کنن ک خودشون وسط لجنزار نبودن!

حمومم فقط و فقط ۲دقیقه شوتی سریع اب شامپو اونم نشسته رو صندلی سریع بیرون

قبلیو که سرکلاژ نکرده بودی؟ من مطمئنم سلامت میگریش به وقتش بغلت... حتتتما دعات میکنم حتتتتما. ببی ...

نه قبلیم سرکلاژ نکرده بودم.امپولم هیچی بهم نداده بود دکترم.حتی شیافمم سه هفته بود قطع کرده بودش...

مرررسی خواهر .میش منم باهت دوست شم ایتا یا سروش نداری سوالی چیزی داشتم بیام بپرسم ازت خواهر.

چشم باشه میخونمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706