2752
2734

چهار سال و‌چهار ماهشه یه سال  ک ۱۴ کیلو و نیم .. دکتر بردم ازمایش گرفتن مشکلی نداشت فقط یکم کم خون ک ما خانوادگی ارثی کم خونی داریم .. اصلا غذا نمیخوره  میگفتن بزارش به حال خودش گشنش بشه میخوره این کارو کردم ک بدتر هم شد.. الانم با تهدید و دعوا اینا مجبورش میکنم چند لقمه بخوره موقع غذا خوردن الکی خودشو میزنه بی حالی یا میگه خوابم میاد یا میگه سرم درد میکنه یا گوشم یا بو غذا  ده دقه یه لقمه کوچیکو تو دهنش نگه میداره  روانی شدم موها سرم سفید شد .. چنتا تا الان شربت اشتها اور گرفتم بی فایدس .. همه بم میگن دخترت چرا ایقد لاغر مریضه مشکل داره زیر چشاش گود کبود میشه همش از سو تغذیس.. حس میکنم ده سال از عمرم کم میشه و پیر میشم برا هر وعده غذا دادنش ..چکار کنم کی مث منه راه حل بدین لطفااااا

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر ساعت خاص سفره بندازید غذارو بزارید جلوش خودش تنهایی

خورد خورد

نخورد دیگه تا سفره بعدی خودشو کشت هم هیچی بهش ندید 

هیچ چیزی برای خونه خوراکی نخرید و جلو دستش نباشه 

خودتون میدونید چه ساعتایی غدا بدید مثلا ۱ ناهار ۵ میوه ۷ شیر و کیک ۹ شام حالا کم و زیادم‌ میشه کرد 

تو این ساعت اینارو خورد خورد نخورد تا ساعت بعدی هیچی نداره

الکی دنبال غذا بچه ندویید گشنش باشه خودش میخوره 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2731

نمیدونم عزیزم راهی به ذهنم تمیرسه پسر من یمدت اینجوری بود به گفته مادر شوهرم بیخیالی طی کردم خوب شد خودش.   

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.

بچه ها معمولا سر غذا خوردن اذیت میکنن

غذاشو تزئین کن مثلا یا بگو شیطونه اون گوشه نشسته همش  میگه فلانی نخور نخور تو غذاتو کامل کن تا گریه کنه من دارم میبینمش بعد با هر قاشقی که میخوره با شوخی ادای شیطونه رو دربیار بخندونش(مامان خودم اینجوری بهم غذا میداد😂😑)

عرق یونجه ام اگه می‌سازه به دخترت خیلی اشتها آوره بگو یه دارویی ه اگه بخوری بال مثل فرشته در میاری(من جمله کلک های مامان خودم برا دارو دادن 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
شاید غذا هایی که درست می کنی رو دوست نداره

کلا هر غذایی ..  تخم مرغ ماکارونی و برنج ماهی با برنج قرمه سبزی .. فقط اینا رو دوس دارم   ک فقط یکی دو لقمه میخوره .. مهمونی ک میریم این همه غذا های رنگار رنگ میزارن سر سفره دخترم اصلا نمیشینه ک بخوره میگه سیرم و مشغول بازی میشه 

سر ساعت خاص سفره بندازید غذارو بزارید جلوش خودش تنهایی خورد خورد نخورد دیگه تا سفره بعدی خودشو کشت ...

ای خوااهرر من دو روز به این غذا ندم ک عین خیالش نیست و نمیخوره  اون دنبال هر راهی برا فرار از غذا خوردن  انگار بسکه نخورده دیگه معدشم کوچیک شده و عادت کرده به نخوردن.. همین اشتباهو کردم ک الان وزنش ۱۴ کیلو ..  اگه از اول با زور شلاق میدادم الان حالش این نبود 

نمیدونم عزیزم راهی به ذهنم تمیرسه پسر من یمدت اینجوری بود به گفته مادر شوهرم بیخیالی طی کردم خوب شد ...

من بی خیالی کردم بهتر ک نشد هیچ بدترم شده .. 

اکثرا همین مشکل رو با بچه هامون داریم دخترم الان کلاس اوله هنوزم باهاش درگیرم صبحا که کلا بی صبحانه ...

اینو صبخونه و ناهار هم نمیخوره خیلی وقتا .. باز برا شام به زور تهدید میخوره

ای خوااهرر من دو روز به این غذا ندم ک عین خیالش نیست و نمیخوره  اون دنبال هر راهی برا فرار از غ ...

عزیزم دختر شما انسانه غریزه داره بیشتر از سه روز نخوره بدنش نیاز پیدا کنه مجبور میشه بخوره 

شما یه چند روز به این روش برو تا کم کم خودش عادت کنه

هرچی بیشتر دنبالش بدویی نتیحه برعکس میده

شرط: وسط غذا ها هله هوله نخوره . این خیلی مهمه

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
بچه ها معمولا سر غذا خوردن اذیت میکنن غذاشو تزئین کن مثلا یا بگو شیطونه اون گوشه نشسته همش  می ...

عرق یونجه هم میگیزم امتخان میکنم .. ولی این ادا  اطوارا فقط یه دفه جواب میده بار دوم دیگه جواب نداد برام

عرق یونجه هم میگیزم امتخان میکنم .. ولی این ادا  اطوارا فقط یه دفه جواب میده بار دوم دیگه جواب ...

نمیدونم من که هر دفعه رام میشدم  

ان شاالله دختر ات حسابی تپلو و خوشگلتر میشه♡

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡