2737
2734

من معتقدم رسیدگی به دندونا و اینا خیلی مهمه اولین چیزی هم که تو چهره بقیه جلب توجهم میکنه دندوناشونه...

آدم اگه پولش و داشته باشه تو اولویته که خرج دندوناش کنه 🫠🫠

شمام موافقین ؟ 🤕

درخواست دوستی پذیرفته نمیشود❌ تاپیکای درسی و کنکوری تگم کنید قربون دستتون🥰🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاملا موافقم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2742

منم موافقم گلم.بعضیا طلا تو دستشون ولی دندوناشون میکشند.

بیزحمت تو نظرسنجی اسم دخملیم تاپی ک اخریم شرکت کنید.ممنون میشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
موافقم ولی متاسفانه هزینه های دندان خیلی گرونه

آره گرونه ولی خب مثلا میبینی یکی کلی طلا فلان یا مثلا صورتش کلی ژل و عمل زیبایی و فلان ولی دندوناش حال آدم و بهم میزنع 

درخواست دوستی پذیرفته نمیشود❌ تاپیکای درسی و کنکوری تگم کنید قربون دستتون🥰🤍
2738