2737
2739

سه سال پیش اولین عید نامزدیمون بود مامانم اینا یه سکه داذن به شوهرم عیدی شوهرمم داد به پدرش ، هرموقع ازش میپرسیدم میگفت دست بابامه گذاشته جای امن، دیگه پی اش رو‌نگرفتم زیاد گفتم ناراحت میشه میگه یه سکه دادن اونم هی میگه کجاس کجاس ، الان هفته دیگه عروسی داداشمه منو شوهرمم برای کادو رو اون سکه حساب باز کرده بودیم منم هی میگفتم برو از پدرت بگیر دستمون باشه تا روز عروسی کادوش بدیم شوهرمم هی پشت گوش مینداخت ، چند روز پیش رفته گفته اونام گفتن دست ما نیست 

به ما چیزی ندادین 

مادرشوهرم میگه برگردوندیم به خودت ولی شوهرم میگه به من چیزی ندادن

نمیدونم چجوری پسش بگیرم راهنماییم میکنید؟ حداقل دعایی چیزی یادم بدین خودشون بیارن بدن حقیقتل انقدر خرج داشتیم این مدت دیگه پول نداریم کادو بخریم فقط رو اون حساب باز کرده بودیم

😐😐😐😐

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا فایده نداره 

خوردن یه ابم روش 

فکر کن دزد برده 

فقط به همسرت گوش زد کن وبگو لطفا از این به بعد خودت اموالت رو نگه دار جاشون امن تره و از دستمون نمیره 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2728

دیگه برنمیگرده

شوهرت مگه خودش بلد نبود یه سکه نگه‌داره که داده دست باباش؟

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
دعااااا واقعا این دیگه نوبره بابا خودتا بکش کنار شوهرت خودش میدونه باید جور کنه بده حالا هر جور میدو ...

همین 

بگو باید خودت جور کنی به منم ربطی نداره

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد
2740

برای مت همین سد حلقه شوهرمو پول و...ندادن تازه داد بیداد کردن به فامیلاسونم گفتم دختره عروسی گرفتیم پرو شده 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
دعااااا واقعا این دیگه نوبره بابا خودتا بکش کنار شوهرت خودش میدونه باید جور کنه بده حالا هر جور میدو ...

فکر کردی چیکار میکنن ۵۰۰ هزاد کادو ب برادرشوهر میدن ، خوشحال خوشحال فقط ابروی اسی میره

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706