2733
2734
عنوان

سکه ای که مامانم اینا به شوهرم کادو دادن پدرشوهرم برداشته نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییی دارم سکته میکنم خدالعنتشون کنه کوفتشون بشه الهی همه روزای خوشمو کوفت کردن اینم همچنین

برید طلافروشی قسطی یه چیزی برای هدیه بخرید و کلا با خانواده اش قطع رابطه کن بگو کسی که به پسرش رحم نمیکنه خطرناکه 

2731
حس  میکنم شوهرت درواقع سکه رو داده به خانوادش که مال اونا باشه خودشو میزنه به کوچه علی چپ

اره ممکنه ولی خاک تو سر من کنن که با اینکه وضعمون خیلی ضعیف تر از اوناس و احتیاجمون بیشتره ولی اونا خوردن یه آبم روش

یعنی چی اخه خاک تو سر ساده ام

ببین شوهرت داده باباش چسی اومده که بیا بابا این مال تو 

الان نمیتونه کاری کنه بعد ۳ سال . ولی ببرش طلافروشی ببرش زیر قسط که بفهمه هرچیزی تاوان داره وگرنه ۵۰۰ تومن میذاره تو پاکت میده دست داداشت 

حس  میکنم شوهرت درواقع سکه رو داده به خانوادش که مال اونا باشه خودشو میزنه به کوچه علی چپ

ولی به نظر من اگه کادویی به کسی دادین دیگع پیشو نگرین 

درست نیس به شوهرت بگی همونو میخوام کادو بدم 

دارم سکته میکنمممم

فکر کن واقعا دزد برده الان وقت سکته نیست عصری برید طلا بخرید قسطی و روابطت رو به شدت محدود کن با مادرش اینا هم حرف زدی اگر گفتن پس دادیم بگو پس شاید شما پس دادید فلانی یادش نیست بعدا کسی ازش  دزدیده انشالله نخوره انشالله درد و بلا بشه بره توی جونش هرکی دزدیده خلاصه انقدر نفرین کن گند بزن به اعصابشون چیزی هم گفتن بگو دست شما که نیست دست ما هم که نیست پس ازش دزدیدن دیگه؟ دزد رو باید نفرین کرد 

دقیقا مگ بچه بوده ک داده باباش نگهش داره

استارتر خودشو زده اون راه نمیخاد باور کنه همه چی زیر سر شوهرشه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️)