2737
2739

سلام دوستان،من 5 فروردین باید برم غربالگری،دکترم گفت برو درمانگاه شاهد اندیشه،آزمایشگاهش آزمایشش میفرسته نیلو تهران،سنوگرافیشم خوبه،اول اینکه زنگ زدم گفتم گفتن منکنه تعطیل باشن دوم اینکه اصلا نشنیده بودم که معروف باشه،کجا خوبه آزمایشگاه و سنو که برم برای غربالگری،کسی تجربه ای داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستانی که اندیشه زندگی میکنید میشه یه دکتر زنان زایمان خوب معرفی کنید؟ پیش دکتر دادخواه رفتم راضی ن ...

سلام دوست عزیزم من برای بارداریم پیش دکتر فاطمه حکیمی رفتم پیش ایشون هم سز شدم 

اونوموقع مطبشون فاز 3 بود ولی الان رفته فاز یک 

اخلاقشون خیلی خوبه و مهربون 

تازگی هم دوباره رفتم پیشش برای تست پاپ اسمیر 

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود باش ...!
2728
سلام دوست عزیزم من برای بارداریم پیش دکتر فاطمه حکیمی رفتم پیش ایشون هم سز شدم  اونوموقع مطبشو ...

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایت عزیزم لطف کردی،شما میدونید مطبشون کدام خیابونه تو فاز یک؟؟

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
خیلی خیلی ممنونم از راهنمایت عزیزم لطف کردی،شما میدونید مطبشون کدام خیابونه تو فاز یک؟؟

مجتمع رز مال بلوک A طبقه ی سوم واحد 7 

65562991

65562993

09194587210

من اگر نیکم اگر بد تو برو خود باش ...!
2740
سلام خانم ها به نظرتون سونوگرافی جام جم خوبه یا کوثر در شهریار؟

جام جم خیلی آن تایم تر و تمیزتر بود زمان بارداری من و هزینه های حدود نصف کوثر! چندباری کوثر رفتم قبل شناخت جام جم با وقت قبلی هربار دوساعت باید میشستم تا صدام کنن و یه دونه دسشویی داشت درش به سالنی که کلی زن و مرد نشستن بازمیشد و صدای آب و سیفونو بو و همه چی میومد😂 الان نمیدونم ساختمونو نویازی کردن یانه ولی دکتر شیربیگی رو همه قبول دارن اما هم گرون بود هم خیلی معطلی داشت و کسی جوابتو نمیداد ولی تو هفته ی 13 ان تی ، شیربیگی جنسیت بچه رو گفت و درست بود

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
2706