2733
2739

یه نوشهری نیست بیاد بگه چه خبر شده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بله می‌دونیم یه کاربر اصرار دارع 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
که بگه جنگ شده؟

کپاصرار دارع شهرها دونه دونه دارن سقوط می‌کنن 😂

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
کپاصرار دارع شهرها دونه دونه دارن سقوط می‌کنن 😂

عجب نادونی بوده مردم آزار

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2740
عجب نادونی بوده مردم آزار

اره هنوزم هست و تاپیکش بازه

اره آینازه همش میگه داییم سپاهی گفته آماده باشه و جنگه بعد ماهشهر زلزله اومده سواستفاده میکنن بعضیا ...

حرف مفت زده ما هم سـپاهی داریم تو فامیل  ندیدم چیزی بگن

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
کدوم تاپیک

خانمهایی ک باور نمی‌کردید و...