2752
2734
عنوان

با اینکه درمورد اقایونه ولی اقایون نیاد😡😤

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 53 پست
والا اکه عاشق نشی برگ برنده دستته اونم تو این دوره زمونه😂

خب میدونی واقعا سخته ببین تو داری الان رو در نظر میگیری ولی قطعا دوست داری تو سن ۴۰ ۵۰ سالگی از زندگیت وقتی کنارتو نگا میکنی اونی ک دوسش داری کنارت باشع یا اصن خدایی تنهایی خیلی سخته فرض کن ۴۵ سالته تو ی خونه ک پرنده پز نزنه اصن دلت نمیخاد عاشقی رو تجربه کنییی

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا هستن من خودم یه بار عشق اول یکی بودم قیافه نداش سر ۲ماه کات کردم بچه مثبت درسخونم بود پزشکی ...

وای خداییی چراااا بچه خوبی بود که بفکرتنن بود😂😂😂😂 ببین مردا با ما فرق میکنن مردا دیر عاشق میشن ولی اگ بشن واقعا شدن و سخت یادشون میره

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
خب میدونی واقعا سخته ببین تو داری الان رو در نظر میگیری ولی قطعا دوست داری تو سن ۴۰ ۵۰ سالگی از زندگ ...

تجربه کردم و پشیمونم با چیزایی که از اطرافیانم دیدم تنهایی رو فعلا ترجیح میدم و دوست ندارم به آینده تم این مورد حداقل فکر کنم بعضی موقع ها تنهایی بهتر از موندن تو بین یه گله گرگه اصلا آدمی که زیاد وابسته میشه به این و اون بیچاره اس همیشه محتاجه اینه یکی بیاد خوشبختش کنه 

🤍
وای خداییی چراااا بچه خوبی بود که بفکرتنن بود😂😂😂😂 ببین مردا با ما فرق میکنن مردا دیر عاشق میشن و ...

بابا خیلی مثبت بود میگفتم من ریدم تو این زندگی میگف عزیزم مودب باش ۱۲شب میگف خانوادم حساس میشن اف میزد میرف میخابید ولی با مرامم بود بهم گف هروق کاری داشتی مشاور خاستی بیا سراغم قول میدم برات فقط یه مشاور باشم یا به همکلاسیام معرفیت کنم ولی درد اینه اون از من خوشش اومد ولی من از یکی دیگه🤣🤣🤣🤣

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
معنای عشق رو نمی‌دونید ! اینا چیه میگید واقعا 😂

خیلی خوب معنای عشق رو می دونم ولی زندگی بر پای هیجانات احساسی و عشق و عاشقی آخرش خوب تموم نمیشه .

شاید قدیم‌ها که مردم ساده تر بودند عشق و عاشقی جواب می داد ولی الان وقتی دختر و پسر می رن زیر یه سقف تازه قسمت‌های تاریک شخصیت همدیگه رو می بینن و تازه شناخت شروع میشه .عشقی که چشماتو کور کرده بود و نمی ذاشت معایب محبوبت رو ببینی کمرنگ میشه و تو با یه فرد جدید روبرو میشی .عشق قبل ازدواج مانع شناخت هست.

خیلی خوب معنای عشق رو می دونم ولی زندگی بر پای هیجانات احساسی و عشق و عاشقی آخرش خوب تموم نمیشه . ش ...

اتفاقا عشق بعد ازدواج به وجود میاد 

زن و مردی که بعد زیر یه سقف رفتن همه عیب هارو دیدن ولی هنوز برای هم از خودگذشتگی میکنند 

هنوز هم رو دیوانه وار دوست دارند با همه کم کاستی ها ... این عشقه 

نه هیاحاناتی که شما میفرمایید