2733
2734
عنوان

با اینکه درمورد اقایونه ولی اقایون نیاد😡😤

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 53 پست
پس با عرض معذرت حماقت به خرج دادی اگر حتی یه لحظه به حرفاش گوش دادی  جات بودم میگفتم اهدافمون ...

مدیونی اون موقع ها براش جاست فرند بودم اونم عادت کرده بود به دردودل منم گوش میدادم نمیدونم کی شد یهو حماقت کرد قلبم ولی اینکه خیلی دقیق تعریف میکرد معلوم بود هنوز به فکرشه ولی منه احمق باز میخاستم باشه به هر قیمتی

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین طور به زندگی ادامه بده و عاشق نشو 😂

اینم شانس مایه😂😣

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
2731
عشق دیگه چیه ؟  تو زندگی احترام متقابل ،درک و تفاهم و همکاری متقابل مهمه و دوست داشتن .

شما درست ترین حرف رو زدین ولی این صحبت رو ۹۹ درصد دختر هایی که هوای عاشقی خورده به کله شوند نمیفهمن تا اینکه برن سر خونه زندگی شون و چند سال بگذره...

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

هیچ چیز صد در صد درست یا غلط نیست بستگی به آدمش داره. چه دختر چه پسر اگر زیادی احساساتی باشن و تو گذشته گیر کنن در آینده آسیب میبینن. خیلیا هم هستن که منطقی رفتار میکنن و دل و عقلشون رو یک جا جمع میکنن و درست زندگی میکنن

همون دوس دختر دوس پسری دیگه منظورم اینه

خب خودت باید تشخیص بدییی دیگ ینی تو این چن سال نفمیدی؟ این ک الویتش باشی این ک ب آینده باهات فک کنه حرف ازدواح بزنه حالا . ولی خدایی تو ی پرنده داشته باشی تو چند ماه بهش وایسته میشی چ برسه آدمش اونم چن سال 

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
نمیدونم چرا ولی به نظر منم واقعیه

اره

اینایی که گفتی همه ثمره عشقه  اینکه در هرشایطی حتی تو عصبانیت بتونی به یه آدمی احترام بذاری عش ...

اینا ثمره دوست داشتنه نه عشق .

اکثر زوج‌های عاشقی که دیدم عشقشون دوام نداشته و احترامی توش نبوده .به جدایی ختم شده .

احترام متقابل خیلی مهمه.

خب خودت باید تشخیص بدییی دیگ ینی تو این چن سال نفمیدی؟ این ک الویتش باشی این ک ب آینده باهات فک کنه ...

مورد من نیستم یکی از آشناهامه قضیشون پیچیده است 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
من دیگ امیدی ندارم شانسم نداریم الان تو این دور زمونه همه پسرا رل و عاشقز رد تجربه کردن بدبخت شدیم

نه بابا هستن

من خودم یه بار عشق اول یکی بودم قیافه نداش سر ۲ماه کات کردم بچه مثبت درسخونم بود پزشکی میخوند همش میگف برو سر درست فلان تایم استراحتت باشه بیا بلاکش کردم🙂🤣

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2706