2737
2739

راحت از این قضیه نگذر باز دمش گرم اومده بهت گفته . من شوهرم از نوجونی افسردگی داشته بهم‌نگفتن الان ۱۲ ساله از عقدمون میگدره بیچارم کرده . ۱۲ ساله یه ماشین نمیخوره یه تفریح یا مسافرت بریم . با قطار از طرف محل کارش چند بار رفتیم مسافرت اشکم رو دراورده . از تفریح مسافرت خوشش نمیاد هر وقت میریم بیرون به حرفی میزنه یه کاری میکنه کوفتم بشه. میل جنسی نداره . فوق العاده سرده . اصلا ذوق و شوقی واسه بچه دار شدن نداره . میگه حوصله ندارم. 

سخته من خودم چون مشکل روحی دارم نمیتونم وارد رابطه با کسی بشم چون خیلی اذیت میشم و ناخودآگاه طرف مقابلم هم اذیت میشه حالا من نمی‌دونم افسردگی طرف مقابل تو در چه حده من چندین ساله گرفتار بودم افسردگی حاد داشتم الان دارم سعی میکنم کم کم بهتر بشم و از رفتن تو رابطه و وابسته شدن فراری ام چون میدونم شرایطم مناسب نیست روانپزشک من هم گفتش تا حالات درونیم خوب نشده مناسب رفتن تو رابطه نیستم خب باید تلاش کنه که مشکل روحیش حل بشه شما هم باید صبرر و تحمل به خرج بدی اکه میخوای تو رابطه باشی 

🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.