2733
2734
عنوان

خانومهای بالای ۳۰ ک بچه ندارن بیان

707 بازدید | 84 پست

حس وحالتون چطوریاست ..پشیمون نیستید ک نمیخاید بچه دار شید؟

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
۳۶ سالمه،متاهل،بچه ندارم،فوق العاده راضی

خیلی عالی .. چرا از بچه خوشت نمیاد علت؟

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۳۶ سالمه،متاهل،بچه ندارم،فوق العاده راضی

چند ساله ازدواج کردی عزیزم ؟

من ۱۲ ساله ازدواج کردم ، میترسم یه روزی پشیمون بشم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
نه اصلا. یعنی از همون اول آشنایی در این مورد صحبت کردیم و دوتایی مون دوست نداشتیم بچه دار بشیم و بخا ...

خوشبخت تر شین الهی امین

۳۳سالمه خیلی پشیمونم که چرا یه بچه ۶ ساله دارم باید الان ۲ ۳تا میبودن نه یکی

یعنی میخاستی ۲ تا بچه دیگ داشته باشی؟

خیلی عالی .. چرا از بچه خوشت نمیاد علت؟

با همسر خوشبختیم،حس یه خانواده کاملو داریم،اصلا جای خالی واسه بچه نمیبینیم و از آرامشمون و رابطمون لذت میبریم

اصلا حوصلشو ندارم،کلا به بچه ها علاقه ندارم

2706