2737
2739
عنوان

وزن جنین در هفته 34+مامی نگران

| مشاهده متن کامل بحث + 167510 بازدید | 89 پست
معمولا هفته 37 و 38 سزارین میکنن به هفته 39 دیگه نمیزارن بستگی به دکتر داره ایشالله بسلامتی زایمان ک ...

دختره عزیزم

منم دختر اولم iugr شده بود. هفته 36 با وزن 2100 به دنیا اومد. میترسم اینم کم وزن باشه

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله نیست نگران نباش مال منم دخمله البته دو تاشون دخترن اسمش و چی میخای بزاری

من میگم نیلا دخترم میگه هانا

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
2731
من هانا دوس داشتم همسری نزاشت اسمش و گداشتم مهرانا اولی النا هست

نامدار باشن

دختره عزیزم منم دختر اولم iugr شده بود. هفته 36 با وزن 2100 به دنیا اومد. میترسم اینم کم وزن باشه

عزیزم چرا دختر اولت محدودیت رشد داشته؟؟منم این مشکلو دارم خیلی خوردم برای رشدش ولی من چاق میشم بچه وزن نمیگیره

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
عزیزم چرا دختر اولت محدودیت رشد داشته؟؟منم این مشکلو دارم خیلی خوردم برای رشدش ولی من چاق میشم بچه و ...

والا من مایع دور جنین خیلی کم شده بود.تا 32 هفته هیچ مشکلی نداشت 36 هفته رفتم برا چکاپ آخر گفت برو بخواب بیمارستان سزت کنم. 

عزیزم چرا دختر اولت محدودیت رشد داشته؟؟منم این مشکلو دارم خیلی خوردم برای رشدش ولی من چاق میشم بچه و ...

ولی الان هیچ مشکلی نیس. خونرسانی مشکل داشت اونم حل شد ولی بازم رشدش عقبه. 34 هفته 1832 بود. هرهفته چک میشم

2738
والا من مایع دور جنین خیلی کم شده بود.تا 32 هفته هیچ مشکلی نداشت 36 هفته رفتم برا چکاپ آخر گفت برو ب ...

وای خدا انقدر استرس کشیدم تو این بارداری.ممنون از جوابت

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
وای خدا انقدر استرس کشیدم تو این بارداری.ممنون از جوابت

منم از هفته 13 تو استرسم

خواهش  گلم. الهی نی نیت به سلامتی بدنیا بیاد

ولی الان هیچ مشکلی نیس. خونرسانی مشکل داشت اونم حل شد ولی بازم رشدش عقبه. 34 هفته 1832 بود. هرهفته چ ...

منم همین مشکلو دارم.برای خون رسانی چیکار کردید؟؟

منم همین مشکلو دارم.برای خون رسانی چیکار کردید؟؟

آسپرین میخورم ولی بازم مشکل داشت. الان هر روز یه لیوان آب انار میخورم و کاهو و آلو. اینا رقیق کننده خونه. 

منم از هفته 13 تو استرسم خواهش  گلم. الهی نی نیت به سلامتی بدنیا بیاد

همچنین تو راهی شما

2706