2733
2739
عنوان

تو مهمونی ها کم حرف باشم خوبه؟

107 بازدید | 14 پست

بعضی وقتا دوس دارم شوخی کنم جمع فامیل ها ولی میترسم بد برداشت بکنن

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ادما عوض شدن کسی دیگه حوصله شوخی نداره و بدترین برداشت ممکن رو میکنن از شوخی های ادم.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

منم شوخی کردن رو دوس دارم ولی خب بعضی وقتا مثل خودت همچین ترسی دارم 

اگه جمع دوستانه و فامیلی نزدیک باشه بدم نمیاد اینکارو کنم کلی خب توی جمع های غریبه یا سخت ترجیح میدم کم حرف ولی جذاب باشم😅

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
من اتفاقا خیلی پر حرف و شوخ طبعم ولی جو فامیل خیلی بستگی داره به اینکه چطور رفتار کنی 

من زیاد صمیمی نیستم باهاشون

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
2738
من کلا سکوت ام و حرفی ام بزنم با احترام میزنم در همین حد

منم ..

ادما عوض شدن کسی دیگه حوصله شوخی نداره و بدترین برداشت ممکن رو میکنن از شوخی های ادم.

تو مهمونی ها خوابم میاد یا حواسم می‌ره جایی دیگ نمدونم عادیم یا نه😂

راحت باش  زیاد ساکت باشی زیادی نادیدت میگیرن

البته خودم دوس ندارم مرکز توجه باشم تا پشت سرم حرف نزنن