2737
2739
عنوان

چطور بفهمم متاهله یا ن؟

140 بازدید | 14 پست

یماهه با یکی اشنا شدم راجبش زیاد نمیدونم اما واقعا میخوام مطمن بشم مجرده تا دیر نشده! چجور بفهمم ؟ بگم شناسنامش نشون بده ؟ نمیدونم یچیز بگید زایع نباشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم متاهل معمولا شبا نیست گوشیو زیاد جواب نمیده اوایل رابطه میخواد حرف ازدواج نمیزنه یا خیلی میزنع گوشیشم میتونی چک کنی اینستا کامنتاشو چک کن یا یه دستی بزن بهش بگو یکی گفته تو زن داری برام مهم نیست ولی دوست دارم بدونم که امادگی داشته باشم اگع زنت فهمید بزنم زیرش

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
2728

نمی خوام برسونمت......یا ...........فقط می خواهم صادقانه بهت بگم که ،خیلی کار سختیه.........اینجوری نمیشه فهمید.......اگه هم بخوای متوجه بشی ،،،چیزی نیست که تو چند هفته بتونی سریع بهش پی بری ..............باور کن ،خیلی به زمان نیاز داری.........چون من خودمم سال گذشته دنبال همچنین چیزی بودم ...ولی تهشم دیگه ندیدمش....

ادم متاهل معمولا شبا نیست گوشیو زیاد جواب نمیده اوایل رابطه میخواد حرف ازدواج نمیزنه یا خیلی میزنع گ ...

ایول فقط اینو بگم تو شهر من دانشجوعه خوابگاهه اما ممکنه تو شهر خودش زن یا  نامزد داشته باشه این نگرانم کرده 

2740
ایول فقط اینو بگم تو شهر من دانشجوعه خوابگاهه اما ممکنه تو شهر خودش زن یا  نامزد داشته باش ...

دائم شهرتون میمونه یانه؟یکم سخت شد ولی اینستاشو بگیر

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
2706