2733
2734
عنوان

نمیتونم کنکور بدم و مامانم

307 بازدید | 18 پست

وضعیت روحی خوبی ندارم نمیتونم درسارو فول بشم بعضی درسا مثل تاریخ هیچی ازش نخوندم میترسم از تاریخ از حجمش

یا جامعه شناسی بعضی درساش مفهومش واسم سخته از رشتم خوشم نمیاد... بجز اینا حال روحیم خوب نیست اذیتم نمیتونم ادامه بدم از خودم و زندگیم متنفرم

مامانم خودش رفته کنکور نوشته منو هم تیر هم اردیبهشت

هرچی ک بالا گفتم و بهش گفتم میگ چیت کمه ک حال روحیت خوب نی درحالی ک واقا یسری چیزا و کم دارم ، بهش گفتم اگه بخوام دانشگاه برم آزاد میرم حداقل یکی دوسالشو شما شهریشو میدید باقیش خودم میرم سرکار میدم شهریمو؛ یبار قبول میکنه یبار خودش میره کنکور مینویسه یبار‌میگ ازاد برو اوکیه یبار میگ ن‌دولتی برو  مودی شده  منم اذیت میکنه، من واقا دست خودم نیست اصلا نمیتونم درسارو خوب بلد شم تازه میگن باید درسارو هم حفظ شید هم مفهومی بلد باشید و مو ب مو بخونید ک تو نهایی خیلی سخت سوال میدن؛ چیکار کنم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دو هفته بکوب بخون.. تا کنکور اردیبهشت فقط یه سری مباحث و . . با انتخاب مشاور. اگه تو اون دوهف ...

هزینه مشاور و ندارممم؛ از طرفی‌ یبار مدرسه مشاور اوردن خانومه شمارشو داد ب چند نفر بطور رایگان مشواره میداد منم جزوش بودم ولی واقا چیز خفنی نمیگفتن

دوسدارم بخونم ولی استرس نمیزاره حفظ شم بدتر اعصابم بهم میریزه میزنم‌زیر گریه 

دو هفته بکوب بخون.. تا کنکور اردیبهشت فقط یه سری مباحث و . . با انتخاب مشاور. اگه تو اون دوهف ...

هدف ک..

من‌مبخواستم برم شرکت کروز کار کنم بعد مدرسم؛ بعد گفتم بزار درسمو بخونم برم حسابداری آزاد، بعد فهمیدم ک حسابداری کلاس داره میتونم کلاس برم مدرک بگیرم مامانمم موافقت کرد اما یروزایی کلا انگار گیرش میگیره رو من میزنه زیر حرفاش

اشکال نداره برو کنکور بده فکر کن آزمون آمادگی   حتما هم قبول میشی تا تیر وقت داری بشین تست خوب ...

کتاب تست ندارم🥲فکر نکنم بتونم ۳سال درسارو خوب بلد شم این ب کنار مطمعنم اگ‌اردیبهشت رو خراب کنم مامانم باز قراره کلی متلک بگه بهم و دعوام کنه و..

سال کنکورم همه حالشون بد بود..

همه دوستام.. 

خودم سال کنکور هم چاق شدم هم جوش زدم قیافه هیکل روح و روان اعصاب همه چیم به هم ریخته بود 

همیشه منتظر بودم یه روز خوب بیاد تا شروع کنم 

شد سال اخر دیدم اون روز نیومده

هممون با حال بد و نابود میخوندیم ولی میخوندیم

با گریه درس  میخوندیم ولی میخوندیم

استارتر اگه واقعا هدف داری جا نزن

همین الانم شروع کنی شاید رتبه سه رقمی نیاری ولی باور کن ۲۵ هزار بهتر از ۵۰ هزاره 

بعد اومدم نتایج هیچکس دلش برای تو نمیسوزه هیچکس نمیگه حالش بد بود درس نخوند همه میگن تنبل بود عرضش نداشت...

برات روانشناسی زرد حرف نمیزنم تجربه خودمو گفتم 

پروفایلم خودمم😊
2740
کتاب تست ندارم🥲فکر نکنم بتونم ۳سال درسارو خوب بلد شم این ب کنار مطمعنم اگ‌اردیبهشت رو خراب کنم ماما ...

متلک ها واسه اینه غیرتی بشی بحونی 

از دوست معلم کتابخونه بگیر یا از نت دان کن یا توی دیوار ببین کسی قرضی نداره

سال کنکورم همه حالشون بد بود.. همه دوستام..  خودم سال کنکور هم چاق شدم هم جوش زدم قیافه هیکل ...

منم با گریه شده درسو خوندم ولی یوقتایی جا میزنم میگم چق بی عرضم چق بدبختم 

متلک ها واسه اینه غیرتی بشی بحونی  از دوست معلم کتابخونه بگیر یا از نت دان کن یا توی دیوار ببی ...

ولی اینا بدتر ادمو داغون میکنه

پی دی افش و دانلود میکنم،مرسی ازت💖

منم با گریه شده درسو خوندم ولی یوقتایی جا میزنم میگم چق بی عرضم چق بدبختم 

نه تو بی عرضه نیستی بدبخت نیستی رو اعتماد به نفست کار کن

خودت رو باور داشته باش 

برات مهم نباشه بقیه در چه حالن نتیجه چی میشه چی قبول میشی

فقطططط تلاشت بکن بهترین خودت باشی این چند ماه همه ی توانت بذار 

سعی کن خودت رقیب خودت باشی امروزت از دیروزت بهتر باشه

هر چند هنوزم وقت داری به نظرم 

من زیاد راجب انسانی اطلاعات ندارم وگرنه برای درس خوندنت کمکت میکردم

پروفایلم خودمم😊

استارتر اینکه مادرت خودش رفته ثبت نامت کرده نشونش اینکه خیلی براش مهمی و ایندت براش مهمه 

چند سال دیگه کسی یادش نمیاد تو کنکور چیکار کردی کسی براش مهم نیست شما چی قبول شدی...

فقط خودتی و خودتی 

نذار حسرت بشه...

فقط کاری کن که یه روز شرمنده ی خودت نشی

موفق باشی

پروفایلم خودمم😊
هدف ک.. من‌مبخواستم برم شرکت کروز کار کنم بعد مدرسم؛ بعد گفتم بزار درسمو بخونم برم حسابداری آزاد، ب ...

شما حسابداری هم بخوای بری سرکار حداقل باید لیسانس رو داشته باشی 

برو پیش روانپزشک واسه افزایش تمرکز قرص نیده

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈
2706