2733
2734
عنوان

کسی از حضرت ابوالفضل العباس (ع) حاجت گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 74 پست
فدات عزیزم مرسی امروز کیست ترکید کلی چرم و خون آبه اومد چرخش تا حدودی خوابیده.فقط نمی‌دونم چیکار کنم ...

مدام با دکترش در ارتباط باش بیماری حادی نیست ک خوب میشه این روزا میگذره مادر نیستم ولی حالتو درک میکنم

چشم حتما اگه لایق باشم عزیزم ان‌شاءالله بحق جلال و جبروت خدا بحق دستای بریده حضرت ابولفضل عباس ک بدو ...

قربونت برم عزیزم چقدر حس خوب از پیامت گرفتم.اشکم دراومد.حس کردم به خدا نزدیکی.وقتی پیامتک خوندم متوجه شدم چرا این حس رو کردم.🌹❤ امیدوارم تمام زندگیت پر از امید باشه

به خدا با خوندن پیامت تو دلم امید اومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدام با دکترش در ارتباط باش بیماری حادی نیست ک خوب میشه این روزا میگذره مادر نیستم ولی حالتو درک میک ...

دیشب بارون میومد با با گریه داد میزدم خدا چرا این کاش من این درد رو می‌کشیدم خدایا کمکم کن تنهام نزار من کسی رو جز تو ندارم نزار بچم زیر تیغ بره اینقدر گریه کردم بچم خیلی بی تابی میکرد یک هفته بود فقط دراز کش بود بردم دیشب بیمارستان گفت بستری بشه صبح عملش رو جلو بندازیم به دکتر گفتم میشه فردا بیارم گفت باشه فردا که امروز باشه کیست ترکید خدا یکباره دیگه خودش رو مهربونیش رو بزرگیش رو به منو و بوم نشون داد باورم نمیشد صبح کیست ترکید بچم یکساعت بعدش که کامل تخلیه شد پاشد راه رفت بازی کرد نشست.خدارو شکر واقعا شکر که تنهام نزاشت

2731
دیشب بارون میومد با با گریه داد میزدم خدا چرا این کاش من این درد رو می‌کشیدم خدایا کمکم کن تنهام نزا ...

خداروشکر ببین حاجتتو گرفتی ولی حتما فردا ب دکتر نشون بده خیالت راحت بشه

قربونت برم عزیزم چقدر حس خوب از پیامت گرفتم.اشکم دراومد.حس کردم به خدا نزدیکی.وقتی پیامتک خوندم متوج ...

خدانکنه فداتبشم من عزیزم الهی ک همیشه معجزه و شادی و آرامش تو زندگیت سرشار باشه پس این ی نشونه بدون از طرف خدا این بی حکمت نیست قربونت بشم حصرت ابولفضل خیلی معجزه ها میده با خدا رفیق شو بی نیازت میکنه عزیزم تاپیک حاجت رواییمو بخون و تاپیک ولادت حضرت ابولفضل العباس التماس دعا قشنگم 😍🕋♥️

مدام با دکترش در ارتباط باش بیماری حادی نیست ک خوب میشه این روزا میگذره مادر نیستم ولی حالتو درک میک ...

دکترش جراح منصور ملائیان هست میترسم باز بگه بیا تخلیه جراحت جز عمل کاری ندارن .ولی من با کارهای نی نی سایتیا که خوندم کیست رو تونستم باز کنم تو خونه دکتر هم میخواست تخلیه کنه عفونت رو با عمل ولی بدون عمل تخلیه شد حالا نمی‌دونم چیکار کنم که دیگه بر نگرده

2740
دکترش جراح منصور ملائیان هست میترسم باز بگه بیا تخلیه جراحت جز عمل کاری ندارن .ولی من با کارهای نی ن ...

اگر لازم ب عمل بود مقاومت نکنیا

نهایتش ب یه دکتر دیگم نشون میدی اونم تایید کنه

اگر لازم ب عمل بود مقاومت نکنیا نهایتش ب یه دکتر دیگم نشون میدی اونم تایید کنه

حتما میبرم آخه چیزی نمونده که بخواد عمل کنه .چون کیست آبسه کرده بود گفت راهش تخلیه عفونت هست که عفونت تخلیه شد خدا کنه عمل دیگه نخواد

حتما شنبه میبرم .وقتی کیست ترکیده چی رو میخواد تخلیه کنه.بازم دعا کن برای دخترم به خیر بگذره عزیزم ه ...

حتما عزیزم 

مطمئنم شسکلی نیست🙏

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ممنون عزیز.    

بی خبرم نزار 🙏🙏🙏🌹🌹🌹

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2706