2733
2734
عنوان

کسی از حضرت ابوالفضل العباس (ع) حاجت گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 74 پست
بیماری پوستی شدید که دیگه دکترا قطع امید کردن و با تاسف به پدرم گفتم که کار از کارگذشته و تبدیل به س ...

الهی شکر 

فکر کردن نذر خاصی کردین 

منم مشکلم تقریبا شبیه شماست ولی ریزش مو هست که دکتر نمی‌فهمه دارو جواب نمیده هیچی جواب نمیده کاش منم شفا بگیرم 🙏😭😭😭😭

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

السلام علیک یا قمر بنی هاشم💚

الحق که به تو نام قمر می آید

ای ماه ترین عموی دنیا عباس💚

حضرت عباس باب الحوائج حتمااااا حاجت میده 🙏🏻😭❤️

قربونت برم اقا جانمم ، من فدای دو دست بریدت بشم یا ابوالفضل خودت نظری کن ب دلم 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پارسال رفتم زیارت امام رضا وحاجتم رو نداد امسال به شوهرم گفتم که بزاره  با مامانم وخواهرم بر ...

الهی آدم دیگه ذوقش رو از دست میده

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
الهی شکر  فکر کردن نذر خاصی کردین  منم مشکلم تقریبا شبیه شماست ولی ریزش مو هست که دکتر ن ...

انشالله بحق آبروی خواهرش ی نگاه هم به شما کنه

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2731
دختر ۲۲ماهم کیست بارتولن سونو دادم لبه لابیاش در اومده که دکترا میگن اصلا تو بچه ها این مشکل به وجود ...

من مستجاب الدعوه نیستم 😔

ولی برای شفای دخترتون دعای مشلول میخونم آن شا الله بخیر میگذره 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🍀🍀🍀🍀🍀

غیر از این راهی ندارم ی ساله درگیرم مامانم همش گریه میکنه پدرمم خودم 😭

من مستجاب الدعوه نیستم 😔 ولی برای شفای دخترتون دعای مشلول میخونم آن شا الله بخیر میگذره 🙏🙏🙏🙏🙏 ...

با حرفت اشکم در اومد الهی که حاجت روا بشی .دعا کنید براش عملش خوب باشه خیلی میترسم خیلی

دعام کن گلم شما مستجاب الدعوه هستین 🙏🌹

با حرفت اشکم در اومد الهی که حاجت روا بشی .دعا کنید براش عملش خوب باشه خیلی میترسم خیلی

چشم به مادرمم میگم سر نماز دعا کنن 🙏🌹

الهی فدات بشم .خدا سلامتی به خودت و مادرت بده.

خدا نکنه عزیز دلم 🌹

حاجتروا شی به حق ابوالفضل عباس 🙏🙏🍀🍀

حضرت عباس باب الحوائج هس.ینی در حاجت ها.انشالله حاجت همه رو بده

انشاالله 

اگه دوسداشتی دعام کن 

میشه برای اینکه به عشقم برسم ی صلوات بفرستی؟🙏🏻📿🌱🥰🌹.                                                                       الهم صل علی محمد و آل محمد. 💚                                   الهم صل علی فاطمه و ابیها و بَعلِها و بَنیها و سِرّ المُستَوْدَع فیها بعدد ما احاطَ بِهِ عِلمُک 💜.                                                                                  السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 💚.                               الهم صل علی یا علی ابن موسی الرضا المرتضی 💚         ❤️
خدا نکنه عزیز دلم 🌹 حاجتروا شی به حق ابوالفضل عباس 🙏🙏🍀🍀

عزیزم کیست دخترم امروز ترکید کلی خون آبه و چرک اومد دیگه عمل نمی‌خواد تمام بدنم داره میلرزه دارم می‌نویسم با اشک باورم نمیشه فقط باید بدونم مراقبت های چیه

2706