2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نباشی راحتتر زندگی میکنی اینا رو تا آخر عمرشون باید ببینیشون 

باورکن صداسو میسنوم دوس دارم عوق بزنم همش حالت طلبکارداره اصلا بلد نیست محبت کنه مهربون باشه همش نیش داره زبونش منه احمقم زبون ندارم جوابشو بدممم

قوی باش.خداعاشق بچه پرروهاس😊
باورکن صداسو میسنوم دوس دارم عوق بزنم همش حالت طلبکارداره اصلا بلد نیست محبت کنه مهربون باشه همش نیش ...

جوابشو نده متنفر هم نباش .من بلدم در جا جوابشو بدم دیگه نمیدم سکوت میکنم آخه عقلش در همین حده

2738
دلیلش چیه

هرکی میاد خونمون زنگ میزنه امارمیگیره چی پختی واس شام اومدن کی میرن. بدم مقاااد بخصوص فامبل خودم باشن. درکل بدم میاد.اگ غذای ساده بپزم با یه لحن سرد وبد حرف میزنه(بخاطر شوهرم) خب کی هرروز گوست میخوره کی دوسداره اصلا

ساعت بیداری وخابمو چک میکنه. زبونش نیش داره هی میپرسه. طلامیفروسم میپرسه 

هرکی میاد خونمون زنگ میزنه امارمیگیره چی پختی واس شام اومدن کی میرن. بدم مقاااد بخصوص فامبل خودم باش ...

بهش رو دادی از اولش . منم همین جوری بود . من نمی‌تونستم بدون شوهرم بیرون برم . از حسودی میمرد. اگه با دوستامون می‌رفتیم بیرون زنگ میزد گله میکرد چرا به ما نگفتین

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
بهش رو دادی از اولش . منم همین جوری بود . من نمی‌تونستم بدون شوهرم بیرون برم . از حسودی میمرد. اگه ب ...

من همسرم فوتبالیه اکثرا شبا ۷میره تا۱۰ من تنهام ولی خدانکنه من بادوستی برم سرکوچه پدرمو درمیاره لحنش بدددده بد 

2706