2737
2739
عنوان

مشکلات عاطفی

123 بازدید | 7 پست

من 4 سال پیش با دوست پسرم که مدت زیادی باهاش تو رابطه بودم کات کردم و بعدش نتونستم برم تو رابطه تا یک سال پیش که کلا با مردا مشکل داشتم الانم که از هر کی خوشم میاد یا رل داره یا انقد لفتش میدم که رل میزنه دلم میخواد برم تو رابطه واقعا حس میکنم نیاز به یه رابطه عاطفی دارم اما انتظارات پسرا چیزاییه که من واقعا دوس ندارم انجامش بدم نمیدونم چیکار کنم از طرفیم از پسرا و محیطی که پسرا باشن فراریم فقط به خاطر اینکه دیدم نسبت بهشون بد شده ولی از طرفی دوس دارم ازدواج کنم اطرافیانمو میبینم میگم مشکل من چیه که اینطوری شده کسی تجربشو داره؟یا میتونه راهنماییم کنه؟

دختری با قلبی پر از آرزو و امید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت باید بری جلو من نمی‌دونم چرا شما دخترا همیشه منتظرین پسر بیاد جلو 

اگه ما بریم طرف بعدا نمیگه تو منو خواستی؟من خیلی این مسعله برام پیش اومده مشکلی با جلو رفتن ندارم فقط نمیخوام بعدا علاقم تو سرم زده بشه

2728
به نظرم از یه طرف به یکی نیاز داری که بهت محبت کنه و از یه طرف به خاطر گذشته بهشون بی اعتماد شدی و م ...

دقیقا میترسم برم تو رابطه و ضربه بخورم ولی چیکار میتونم بکنم؟

دقیقا میترسم برم تو رابطه و ضربه بخورم ولی چیکار میتونم بکنم؟

نمیدونم تا حالا این اتفاق برام پیش نیومده اما دوستای زیادی داشتم که ضربه خوردن اما با وجود این دوباره با پسرا وارد رابطه شدن فکر کنم بی تفاوتی بهترین کار باشه که باید انجام بدی بی تفاوت باش و نترس ریسک کن تا به نتیجه برسی

اگه ما بریم طرف بعدا نمیگه تو منو خواستی؟من خیلی این مسعله برام پیش اومده مشکلی با جلو رفتن ندارم فق ...

نه من دوست دخترم خودش اومده جلو. خیلی هم خوشحالم.‌ چون خودم مدت ها دنبال همچین آدمی بودم. ولی وقتی اون‌ اومد جلو یه مدتی بود‌که‌ بیخیال رابطه شده بودم و اصلا فکر نمی‌کردم دختر به این‌خوبی بهم پا بده.

اگه اون جلو نمی‌اومد این‌ فرصت فوق العاده رو از جفتمون‌ می‌گرفت.

2738