2733
2734
عنوان

برنامه ی شوهرم از صبح تا حالا

| مشاهده متن کامل بحث + 1830 بازدید | 74 پست
باتاپیکت دلم لرزید وبی اختیار اشک توچشام جمع شد😔شوهرمنم زیاد میخوره ومست میکنه ولی تقریبا ۱۰یا۱۵روز ...

عزیزم لابد از قبل هی خیانت میمرده وگرنه همون روز که مست بوده که اول بارش نبوده همون روز زن از کجا گیر آورد از قبل زیر سر داشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همشَششون هم خانواده دوستن عززززززیزم باشه باشه

منظوز؟؟ 

میخوای ادرس بدم بیای چک کنی که ابهامات برطرف شه

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
اره مشروبه دیگه زهر که نیست😐 والا تو خانواده ما کسی نیست که نخوره ماشالا همشون هم خانواده دوست

پست مشروب ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
عزیزم لابد از قبل هی خیانت میمرده وگرنه همون روز که مست بوده که اول بارش نبوده همون روز زن از کجا گی ...

لطفا گزارش بزنید بترکه 

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  
بحث دین بود و رمضان و عید و مشروب  کی گفته خیانت و فلان؟ فقط بلدین قضاوت کنین با تعصب شدید&nbs ...

لطلا گزارش بزنید بترکه

چرا چیزی که اصلا عادی نیست وحرامه اینقدر راحت عادیش میکنید ،شاید اطراف شما عادی باشه ولی الحمدلله اط ...

لطلا گزارش بزنید بترکه

2706