2733
2734

یعنی چی برگرده؟

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زودتر بیاد رفته یه شهر دیگه 

تازه بدبختی ها شروع شده 

دوری و دلتنگی و فشار

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2731
میگن شده 14ماه ولی آموزشیش تازه تموم شده خسته شدم کاش میشد نره

آره خیلی سخته منم پارتنرم آخرای سربازیشه🥲

فقط درکش کن بهونه گیری نکن بابت نبودناش غر نزن 

آره خیلی سخته منم پارتنرم آخرای سربازیشه🥲 فقط درکش کن بهونه گیری نکن بابت نبودناش غر نزن 

نه درکش میکنم به سلامتی ان شاالله برگرده 

به پارتنر شما هم این کم شد از سربازیشون یا شامل ایشون نشد 

نه درکش میکنم به سلامتی ان شاالله برگرده  به پارتنر شما هم این کم شد از سربازیشون یا شامل ایشو ...

فعلا صدرصدی معلوم نشده و اعمال نشده

2740