2737
2739

راستش نگرفتم چیزی

ولی آره عقد کردم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوشبحالت قلبم تیرمیکشه چندساله میخام ازدواج کنم نمیشه هرراهی رفتم هرکاری کردم

عزیزم خوشبحالت باز منفی داره

بجاش بگو برات خوشحال شدم

ازدواج هم چیزیه که باید پیش بیاد زیاد بهش فکر نکن به وقتش اتفاق میفته 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740
دیگه خسته شدم دلم میخادتموم شه بسه چقدرانتظار چقدغصه

عزیزم 

ولی یچیزی بگم باور کن ازدواجم کنی بعد یه مدت عادی میشه باز غصه تازه غصه ها هزار برابر میشه مادر شوهرم اینو گفت پدر شوهر اینو گفت خوار شوهر و جاری و...یهو وارد یه خانواده جدید میشی با عقاید جدید که باید خودتو تطبیق بدی واقعا صبر وحوصله میخواد

سعی کن رو خودت کار کنی.الان شاغلی؟

تازه سرکارمیرم عیب نداره زندگیه دیگه ازسن بچه دارشدنم داره میگذره اینونمیگی ازعشق وحالی که دوس داش ...

خب الان تو اجتماعی بهتر میشه اوضاع

ولی اینو بدون ازدواج همش عشق و حال نیس شاید یه سال اولش اونم اگه طرف زهرمارت نکنه که برا من یکی که دوماهه عقدم همین اولشم همش فکر پول هست و آینده و اینکه پدر شوهرم قراره با ما باشه یا نه و با خواهرشوهرای مجردم چه کنم تازه من شوهرم خوبه ولی ازدواج تو بهترین حالتشم مسئولیت و فکر هست یه روزی میرسی به حرفم ان شاء الله

خب الان تو اجتماعی بهتر میشه اوضاع ولی اینو بدون ازدواج همش عشق و حال نیس شاید یه سال اولش اونم اگه ...

خدانکنه به حرفت برسم خداکنه شوهرخوب وزندگی بدون دغدغه گیرم بیوفته

خدانکنه به حرفت برسم خداکنه شوهرخوب وزندگی بدون دغدغه گیرم بیوفته

عزیز زندگی بدون دغدغه اصلا وجود نداره 

من الان خونم حاضره ماشینمون حاضره  شوهرم از نظر اخلاقی و اعتقادی همونیه که میخوام ولی  اینقدرر ار وقتی عقد کردم فکر پیش میاد بحث پیش میاد که اصلا باورت نمیشه واقعا سخته با شرایط جدید خودتو وفق بدی🤦🏻‍♀️تازه هنوز عقدیم خدا به داد بعدش برسه

تروخدا تا زمانی مجردی استفاده کن پس انداز کن چیزایی که دوستداری بخر جاهایی که دوست داری برو اگه الان نتونی وقتی ازدواج کنی اصلاااا نمیتونی