2752
2734

دوست دختر یکی از آشنا همونه عکس خودشو با یه فیل تر و این کراپا هست که استیناشون فقط یه طنابه گذاشته پروفایل 

فکرم قدیمی نیست منم عکس خودم پروفایلمه اما خوب بنظرم دیگه درست نیست با این وضعیت عکسشو بزاره پروفایل میخواستم  نظر شمارو بدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دیگه اندام‌های جنسیش رو که بیرون ننداخته زشت باشه.

اون دیگه ربط داره به عقاید و‌ طرز فکر خودش و وضعیت خانواده‌اش‌

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اگه خانوادگی فرهنگشون اونطوریه به نظرم عادیه براش که گذاشته.

ولی اگه خانوادشون معمولی خودش با کراپ عکس گذاشته رو پروفایل شاید فکر کنم داره خودنمایی میکنه یا کرمی چیزی میریزه.

دیدگاهم اینه