2737
2734
عنوان

نحوه خرج کردن چک

32 بازدید | 6 پست

دوستان من یه چک دارم همسرم میخواد خرج کنه ایشون بازاری هستن میگه باید انتقال بدم به نامش ممکنه مشکلی پیش بیاد بعدا؟

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

چک بنام کی هست ؟؟ اگه بنام شما باشه و چک رو به کسی بدید باید بنامش انتقال بدید ولی اگه خدای نکرده اگه طرف که چک رو داده به شما ، پاس نکنه به هر حال شما هم اونوقت پاسخگو باید باشین و یه جورایی خودتون باید چک رو پاس بکنید . 

چک بنام کی هست ؟؟ اگه بنام شما باشه و چک رو به کسی بدید باید بنامش انتقال بدید ولی اگه خدای نکرده اگ ...

چک به نام مامانم هست 

خدایا به قلبم ارامش بده به روحم ارامش بده عزیزانم را فرزندانم راه به حرمت پاکی حضرت فاطمه زهرا س حفظ کن تقدیرشان را خوب مقدور بفرما خدایا خودت کمکمون باش پناهمان باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چک بنام کی هست ؟؟ اگه بنام شما باشه و چک رو به کسی بدید باید بنامش انتقال بدید ولی اگه خدای نکرده اگ ...

یعنی اگه اونطرفی که نفر دوم چک هست چک رو انتقال میده به نفر سوم اگه نفر اول پاس نکنه نفر دوم باید پاس کنه؟؟درست فهمیدمُ

2728

چون همسرم میخواد خرد کنه چند جا خرج کنه واسه اون اگه به نام کس دیگه باشه نمیتونه خرج کنه؟

یعنی اگه اونطرفی که نفر دوم چک هست چک رو انتقال میده به نفر سوم اگه نفر اول پاس نکنه نفر دوم باید پا ...

ببینید مادرتون انتقال میده به نفر سوم ، اون چک تو سر رسید و موعد خودش باید پاس بشه توسط نفر اولی ، ولی اگه نکرد نفر سومی حالا منتظر چن روز بمونه یا برگشت بزنه چک رو ، اصولاً  عرفش اینه مادرتون باید چک رو بگیره  و مبلغ رو بده ولی از نظر قانونی طرف سومی اگه بخاد شکایت بکنه از مادرتون شکایت نمیکنه از نفر اولی شکایت می‌کنه و حساب های اون مسدود میشه تا وصول چک . به هر حال چک‌خود بخود وقتی برگشت میخوره مسدود میشه حساب ها. بعضی ها حتی میبینی چک رو  تو یه معامله یا...میده دستت ولی تو سامانه صیاد ثبت نمیکنه فکر کنم الان اینطور شده  که از صاحب چک‌میشه شکایت حقوقی کرد .  

چون همسرم میخواد خرد کنه چند جا خرج کنه واسه اون اگه به نام کس دیگه باشه نمیتونه خرج کنه؟

به هر حال باید اون کس که چک رو میخاد خرد بکنه باید بنامش بشه حالا میتونه مادرتون این کارو بکنه مستقیم  یا به همسرتون انتقال بده و اونم به کسی که چک رو میخاد خرد بکنه. عزیزم  این نوشته های من برحسب اطلاعات شخصی خودم هست که دسته چک دارم وبهترشو  بخاین از یه کارمند بانک میتونین بپرسین. حالا این خرد کردن هم به هر حال یه مبلغی ازش  نسبت به تاریخ سررسیدش ازش کم میشه (درصدش نمی‌دونم ۱۰ درصد یااز اون بیشتره )و بقیه  پول بعد از کسر پرداخت میشه.