2777
2789
عنوان

دیدم بچه ها از بدبختیاشون گفتن دوس داشتم منم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 7291 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم میدونم شرایطتت سخته ببخشید نظر میدم ولی اینکاری که تو میکنی وظیفت نیست نگه داری از اونا. ولی خیلی ثواب میکنی اون دوتا یتیم هستند گناه دارند بگو خدایا باهات معامله میکنم من این دوتا یتیم و نگه میدارم تو هم عوضش هرچی که خودت میخای به خدا بگو. چون خدا تو قرآن درباره یتیم خیلی سفارش کرده. مطمعنم خیر دنیا و آخرت را میبینی

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

سلام عزیزم خوبی امیدوارم حالت بهتر شده باشه تاپیکقبلتو خوندم دیدم قفله گفتم اینحا بهت بگم این دعواها تو همه خونه ها عست بین تمام اعضای خانواده و خیلی طبیعیه پس خودتو ناراحت نکن ولی یه چیزی که منو خیلی ناراحت کرد اینه که شما خیلی راحت نفرین خودت و بچه‌هات میکنی تو رو خدا واسه اثبات حقانیت خودتم که شده اینقدر نگو اگه دروغ بگم دور از جون خدا بچمو بکشه این طفل معصوما گناه دارن عزیزم سعی کن از یه مشاور کمک بگیری هم واسه حل مشکل خانوادگیت هم واسه آرامش خودت چون معلومه خیلی خسته‌ی و روانت بهم ریخته اینم بگم منم مثل خودت لرم البته لکم که یع دو سه درجه لری به کردیم میچربه 

برات آرزوی بهترینا رو دارم امیدوارم کوچولوی قشنگت بدنیا بیاد و  با خودش یه عالمه شادی بیاری مواظب خودت باش خواهر مهربونم عزیزدلم💗💗💗💝💝💝💖💖💖❤❤❤

کاش بمیرم اجی  بخدا من تا دوسال بعد از ازدواجم حتی جام رو هم باهاشون جدا نکردم گفتم شاید بچ ...

خدا نکنه این‌چه حرفیه تو‌چیزیت بشه بچه ات خار و خفیف میکنن ، با شوهرت صحبت کن یه خونه دو طبقه بگیرید اونا برای خودشون زندگی‌کنن شما برای خودتون فکر میکنی تا چند سال جوونی که بخوای کارای دیگرانم انجام بدی که الان حوصله بچه ی خودتم نداشته باشی 😑

چند سال شما نگه داشتی چند سال برن پیش مادربزرگ یا نمیخوان برن ، خونه دو طبقه بگیرید اونا یه جا باشن شما یه جای دیگه ،حتمنم قضیه ی حقوق و پولو به شوهرت بگو که بدونه داره واسه کی کار میکنه 🫤

عزیزم سرنوشت هرکس یجوریه منم مثل خودت شرایط جدا شدن ندارم شوهرمم دوست دارم 

حالا من امیدم اینه اینا چون کوچیکن من بتونم بهشون محبت کنم و مادری کنم بلکه خدا هم  بمن نگاه کنه به نظرت بچه کپویم راحت تر نیست ؟

منم لکم 

مطمین باش خدا اجرت رو میده تو هم سنت مه دلت پاکع سختی کشیده ای خدا بهت توفیق داده به بچه یتیم و یسیر داری خدمت می‌کنی درسته سخته ولی خدا میبینم اگه با عشق بهش نگاه کنی .بخدا که آنچنان در خیری برات باز میشه که ندونی از کجاست 

بازم میگم من خودم پدر نداشتم یکی اسم بابام میورد ساعتها زیر پتو گریه میکردم تو رو خدا اگه عصبانی شدی فقط از پدر مادرشون چیزی نگو حتی حرف عادی دل یتیم نشکنه 🥺 ولی بهت حق میدم هم عصبی بشی هم کم بیاری هم توقع کمک داشته باشی چون تو هم ابر انسان نیستی تراکتور نیستی همه کارا با تو باشه 

با سیاست برو جلو و محبت 

هعی دلم  خونه ی یجوری ی سریا توپیدن بهم ک حس عذاب وجدان بهم دست داده ک دارک گناه میکنم  د ...

ب نظرم سخت نگیر و لذت ببر،،اون دختر بزرگه چند سال دیگه ازدواج میکنه و خواهذ کوچیکشم میبرع پیشش حقوقشونم بدید به خودشون 

مطمین باش خدا اجرت رو میده تو هم سنت مه دلت پاکع سختی کشیده ای خدا بهت توفیق داده به بچه یتیم و یسیر ...

سلام تایپیک استرترو تایپیک قبلیشم دیدم. خدابه شما و ایشان صبر بده و پاداش بزرگ. کاش درمورد تربیت فرزند ونوجوان و جوان مطالعه کنی. دوره های حمیدکثیری خوبه دوره های کامران صاحبی روانشناس دینی خوبه و ... 

امااینوبدون که بچه های امروز مثل مانیستند. قدرت درکشون وتعقلشون واحساساتشون شدیدتره‌. مطمینا توسن بالای ۱۰ بین دخترومادر اختلاف پیش میاد وبین شمام خواهداومد طبیعیه. بستگی به زندگی وروحیه ت داره و قدرت مدیریتت. 

اما کاش اونااهیچوقت نفهمن تا ۲۰ سالگی که تومادرشون نیستی. اینجوری هم خودت راحتی هم اونا. 

2801