2733
2734
عنوان

شده مادرتون بیاد خونتون یکماه بمونه

2663 بازدید | 108 پست

مادر من هر سری میاد خونم یکماه میمونه و مشکل اینجاست که دست ب سیاه و سفید نمیزنه من مدام رو پام و تی وی باید مداوم روشن باشه تو ظرفشویی مسواک میزنه که من از این کار متنفرم و شوهرم ببینه مغز منو میخوره یجوریه که اصلا آدم حس نمیکنه مادرشه انگار غریبس و آدم موذبه کنارش من برای بچه هام گردو میخرم که روزی دو تا دونه ببرن مدرسه ظرف گردم پر بود دیروز دیدم نصف شده تعجب کردم بعد صب بیدار شدم دیدم مادرم یه مشت گردو برداشته داره با صبحونه میخوره اصلا ملاحظه نمیکنه تو هیچی و یه هزار تومنم خرج نمیکنه امروزم حرف فطریه زد که چون خونه منه من باید بدم شوهرم هم همش بد خلقی میکنه هی با متلک میگه مامانت از قبل عید اومده کی میره ما بریم خونش عید دیدنی موندم چیکار کنم 

ب زور دعوت هم نمیاد معذبه ،مبگه تو بیا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه حرکت زشتی...

مادرا قدیما عاقلتر بودن😄

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...