2737
2734

سلام شوهرم چند وقته خیلی سرد شده البته از وقتی بیکار شده خیلی بیشتر سرد شده .. شایدتوو خونه یکم توجه کنه بهم و بگه کار نکن یا چیزی میخوای و فلان ولی توو مهمونی اصلا توجه نمیکنه ..دوست دارم بهم توجه کنه ..چجوری برخورد کنم؟؟ سرد شدنش باعث سرد شدن و گوشه گیر شدن منم شده زیاد با هم حرفی نداریم بزنیم حتی توو خونه ساکتیم من توو اتاق و شوهرم پای تی وی

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
چجوری برم سمتش؟؟ چون همیشه اون میومد سمتم..من بلد نیستم چجوری شروع کنم

بهش اطمينان بده كه كنارشي

بهش بگو باهم مشكلاتو حل ميكنيد

بهش بگو بچه انشالله روزي خودشو داره وزندگيرون عالي ميشه

بهش اميد بده

حرف زدن لازم نیست نوازشش کن براش چای بیار بهش برس خودشم کم کم یاد میگیره عزیزم نگران نباش

گاهي وقتها بايد حرف زد

من هميشه ميتونم با حرف زدن از استرس هاي شوهرم كم كنم هميشه هر نگراني داشته باشه به من ميگه ومنم ارومش ميكنم

گاهي وقتها بايد حرف زد من هميشه ميتونم با حرف زدن از استرس هاي شوهرم كم كنم هميشه هر نگراني داشته ب ...

بر عکس من .. شوهرم بیشتر میریزه توو خودش و به من نمیگه چیزی .. چون همش حس میکنم غر میزنم

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
گاهي وقتها بايد حرف زد من هميشه ميتونم با حرف زدن از استرس هاي شوهرم كم كنم هميشه هر نگراني داشته ب ...

هر دوش لازمه عزیزم به وقتش و به اندازه مثلا بعضی اوقات بهتره که حرف زد اما بعضی وقتا نه

هر وقت حس تنهایی بهت دست داد یادِ لیوانِ تنهایِ توی گونی برنج بیوفت😂
2706