2752
2734
عنوان

شما صاحب طلاهاتون هستین یا شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 9490 بازدید | 309 پست

چقد شوهرت بیشعوره هیچ غلطیم نمیتونه بکنه حالا اگه خونواده خودش بودن یواشکی طلاهاشو میداد خانمای اینجا هم میگفتن کار خوبی کرد تو عروس بدجنسی هستی چقد طرفداری الکی از اقایون اینجا حال بهم زنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من نمیدونستم بروز شده بود وقتی اون خریده باید باهاش مشورت میکردی

جا برای مشورت نداره، اونقدر خودخواهه که اصلا فکر نمیکنه بقیه هم آدمن، احساسات دارن نگران خانواده شونن.

اصرارش کردم کمک مالی کنه دریغ کرد اصرارش کرد تو بیمارستان شان برای پذیرشش کاری کنه تا بتونیم یه فکری برای هزینه کنیم گفت نه 

اگه میگفتم طلا بفروشمم میگفت نه

شما اگر جای اون اقابودی زنت سرخود ازینکارا میکرد باهاش همدلی میکردی؟حالااگ یکی تاپیک میزدمیگفت شوهرم ...

من اگه جای اون آفا بودم خودم پول جور میکردم برای درمانش، حتی نمیراشتم خانم طلاشوبفروشه 

کاری که مطمینم همسرم و یا دامادمون یا برادرام، پدرم اگر خدای نکرده این مسیله پیش بیاد انجام میدن

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
عزیزم تصلا اینطوری نیست همه چی باید دو طرفه باشه به خدا من به شخصه شوهرمم اگه تو این شرایط باشه میگم ...

عزیرم این از درک شماست. ما خانما مشکلی باشه و جون کسی در خطر باشه، دیگه نگاه نمی کنیم طرف کی هست. من خودمم باشم برای خانواده شوهرم مشکلی باشه، خودم میگم کمک کن. پس مفهوم خانواده چیه. ضمنا طلا با ماشین هم حتی فرق داره و تا اون حد ضروری نیست، این آقا واقعا درکش پایین بوده این کارو کرده. از سن پایین خانمش سواستفاده میکنه

یا خدا عجب ادمیه، خب من اگر بخوام طلامو برم بدون اجازه شوهرم برای مصرف خونه بفروشم یا هر چی صددرصد ن ...

قهر کردم ولی تا چقدر میتونم قهر باشم دلم باهاش نیست اینو خودشم فهمیده که فقط دارم تحمل میکنم چون چاره ای ندارم

2706