2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه خواهرت ازت بزرگتره لباس دخترونه و پف بپوش یا ساقدوش شو اونجا توی رقص کیک با خواهرت برقص

اگه خواهرت ازت کوچیک تره لباست یکم رسمی طور باشه سعی کن توی مدیریت کارها کمک کنی و همه چیز به بهترین شکل انجام بشه و برای خواهرت خاطره خوبی بشه

بزرگترم از خواهرم  مثلا چه کارهایی

خب بستگی به مراسم داره

شما یجوری خودتون صاحب مراسم حساب میشین تقریبا حواستون باشه برنامه ها درست و به موقع انجام بشه کارا خوب پیش بره بچه کوچولوها یه وقت خرابکاری نکنن

جلوی خانواده شوهر هم خیلی خواهرتونو تحویل بگیرین و حواستون بهش باشه درکل 

واسه بدن ساعت شنی لباس های تنگ خیلی جذاب میشه مخصوصا اگه قد بلند باشه 

یه لباس مجلسی شیک رنگشم متناسب با رنگ پوست و مو

مدل مو هم آرایشگر متناسب با لباس انتخاب میکنه که باز باشه یا بسته و چه مدلی

کلی قربون صدقه خواهرت برو و تحویلش بگیر 

خواهر عروس باید یه آرایشگاه بره بگه میکاپ و شنیون شیییککک و گرون میخوام یه لباس گرون و خوش فرم و جواهرات تک درحد توان مالی ات 

وای چه حسی داری ؟ یدونه خواهر دارم اندازه ۱۰ تا داداش روش غیرت دارم امکان اینکه شوهرش و چک و لقدی کنم زیاده   

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2706