2752
2734
عنوان

خانه دارم

499 بازدید | 48 پست

اطرافیان همه شاغلن ....خیلی مقایسه ام میکنن.منم نه که دلم نخواد ها 

شرایطش رو ندارم...من دیپلم دارم فقط ☹️

سرگروه @یخچول گروه رز زرد وزن اولیه ۶۸         وزن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من قبلاً شاغل بودم الان خانه دارم ، واقعا زحمت خانه داری زیاده ، و اینکه پولم اصلا هیچ میشد توو زندگی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

خانه داری بهتره که 

البته اگه شوهرت کم نمیزاره 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

شما ببین خودت چی دوست داری

خودت باید از شرایطت راضی باشی

الان زنای خانه داری هستن ک چون از وضعیتشون راضی نیستن میگن خانه دارا ک شادترن شاغلا فرسوده ان و ... و....

چون از خانه دار بودنشون راضی نیستن اینطوری حرف میزنن

و برعکس 

ببین خووودت از ته قلبت چی میخواد و همونکارو کن بدون اهمیت ب حرف بقیه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
برو دانشگاه

سنم بالا رفته الان ۳۵سالمه ...برفرض ۴سال دیگه در استانه ۴۰سالگی فارق التحصیل بشم ....مگه کار هست 😔

خانمای خانه دار شاد ترن اگه همسرت به اندازه کافی تامین مالیت می کنه دیگه خودتو با کسی مقایسه نکن&nb ...

کجا شاد ترن؟

خدا شاهده ۷ سال خانه دار بودم با مدرک ارشد ریاضی. شوهرم و خانوادش به چشم سربار و آویزون بهم نگاه می‌کردند. خدا ازشون نگذره.

الان ۲ ساله شاغلم، با اینکه حجم کارام خیییلی زیاده و شوهرمم کمک نمیکنه ولی هر روز خدارو هزاران بار شکر میکنم. خسته شدم از بس به شوهرم میگفتم پول بده برای واجبات، اونم همیشه می‌گفت ندارم. کلی زحمت می‌کشیدم تو خونش آخرش هم بهم میگفت آویزون منی.

کجا شاد ترن؟ خدا شاهده ۷ سال خانه دار بودم با مدرک ارشد ریاضی. شوهرم و خانوادش به چشم سربار و آویزو ...

کاملا قبول دارم حرفت رو

کجا شاد ترن؟ خدا شاهده ۷ سال خانه دار بودم با مدرک ارشد ریاضی. شوهرم و خانوادش به چشم سربار و آویزو ...

چی بگم والا اونا آدمای درستی نبودن

وگرنه از ازل زن تو خونه کار میکرد

مرد بیرون

همه ام شاد و راضی... الان دوره زمونه عوض شده 

2706