2733
2734

نمیتونم تحملشون کنم خدایا خودت صبر بده 

رفتم دکتر گفتم مبخوام سزارین یشم گف ۵ تومن دست مزد خودمه و بیمارستان هم ک شخصی با بیمه تکمیلی ۵. تومن اینا واستون تموم میشه 

احتمال زایمان زودرس دارم بچه اومده تو لگن

بعد دکترم  تو نامه نوشته طبیعی گف واسه این نوشتم بیمه براتون شامل بشع........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد شوهرم صبح ب باباش کفته ۵ تومن ب دکتر  پول واریز کردم  چون با باباش شریکند تو کار گفت ...

مادرشوهرم اومده ال بل تو سر من آوار شده ک هنوز هیچی نشده واسه چی پول ریختید واسه دکتر 

اصلا دکتر چرا پول گرفته جدا (من گفتم طبیعی هستم)

منم گفتم پول کرفت تا نامه بده  گف هروقت دردت گرف حتی نصف شب من میام بالاسرت زایمان 

اینقدر خودت ناراحت نکن . این روزا میگذرن.

من خودم دوست داشتم خصوصی برم.

آخرش رفتم مصطفی خمینی که نیمه خصوصی بود ولی بازم راضی بودم .

زایمان راحت داشتن مهمتره‌ . دوم اینکه بیمارستانی که میری حتما بخش nicu داشته باشه

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
مادرشوهرم اومده ال بل تو سر من آوار شده ک هنوز هیچی نشده واسه چی پول ریختید واسه دکتر  اصلا دک ...

وا به اون چه؟!همین مونده مادرشوهرها سر از ... عروسشون هم دربیارن

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
مادرشوهرم اومده ال بل تو سر من آوار شده ک هنوز هیچی نشده واسه چی پول ریختید واسه دکتر  اصلا دک ...

قضاوت نمیکنم ولی بگو دکتر من اینجور صلاح دیده

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2740

گقتم دکتر گفته اون پول دستمزد خودشه و گفت ک بیمارستانم با تکمیلی ۵ تومن اینا برات تموم میشه 

باز میگ وا  ۴ .۵ تومنم جدا پول بیمارستان باید بدیم چخبره مگ فلانی گف مفت تموم شده واسش  همبن دکتر

گقتم دکتر گفته اون پول دستمزد خودشه و گفت ک بیمارستانم با تکمیلی ۵ تومن اینا برات تموم میشه  ب ...

منم گفتم مگه چیه بیمارستان خصوصی دوست من ۲۲ تومن تموم شده بود براش .. ۱۰ تومن خودشون دادن ۱۲ تومن هم بیمه 

حالا جالب اینجاست جاریم دوسال پیش با اینکه بیمه نبود رفت شخصی  بچه دومش رو و ۱۲ میلیون پول داد

منم گفتم مگه چیه بیمارستان خصوصی دوست من ۲۲ تومن تموم شده بود براش .. ۱۰ تومن خودشون دادن ۱۲ تومن هم ...

بگو په نه په پول اون همه دارو و بخور و بخواب و غذا به بیمارستان پول ندم؟😕

منم گفتم مگه چیه بیمارستان خصوصی دوست من ۲۲ تومن تموم شده بود براش .. ۱۰ تومن خودشون دادن ۱۲ تومن هم ...

اهمیت نده مگه چند بار میخوای بذایی بذا بگن تو کارتو بکن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مراقب فرزندانم باش
من بچه اولم سنم پایین بعد اینجور خمش مشکل 

از اول بارداری یا لک بینی یا هماتوم یا جفت پایین و الانم ک میگن بچه تو لگنه 

اینا میخوان من برم اون بیمارستان دولتی ک مرکز آموزشی هم هست و همش دانشجو هستن رایگان زایمان کنم